Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Hungaroring megközelíthetősé...

A Hungaroring megközelíthetősége Forma 1 szezonban?

Figyelt kérdés
Tömegközlekedéssel szeretnék kelet felől eljutni Mogyoródra a ringre Forma 1-re. Hogyan és mivel érdemes/könnyebb? Busszal? Vonattal? Átszállások? Szeretnék tippeket és tanácsokat kérni.

2022. jún. 12. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2022. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, az is az én kérdésem, csak azt hittem nem jól értelmezhető
2022. jún. 12. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Keletibol - 2 es metró Astoriaig- onnan 3 as metró pótló busz a Gönczi Árpádig- onnan sima metró - varoskapuig-onnan pedig 321 es busz mogyoród :-)


1 évig építik a metró útvonalat, ezért pótló busz van!

2022. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szombaton voltunk, eléggé kacifantos volt de most már megvan🤪
2022. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gödöllőről kellene valahogy eljutni a ringre
2022. jún. 13. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem mindig van így. Forma 1-nél direkt elterelik Fótra és nem érinti a Hungaroringet, és Örs vezér térről indulnak ingyenes buszjáratok, meg ha jól emlékszem Kerepesről (Gödöllői HÉV-nek van ott megállója), én az utóbbit ajánlom. A 321-es busz az normál uborkaszezonban menetrend szerint jár oda, most a WTCR-en amin lehettél szombaton (én is ott voltam), azon éppen a menetrend szerinti járatokat kellett igénybe venni, amihez utasszám függvényében mentesítő járatokat küldenek. Tehát az a lényeg, hogy a Hungaroring honlapján meg kell nézni, mit ír a közlekedés résznél, meg a Volánbusz oldalán, hogy van-e terelés a 321-es busszal kapcsolatban. Most a Hungaroring honlapján nincs kint ez a rész, az eddigi saját tapasztalataim alapján írtam, érdemes később megnézni, amikor kiírják, most is így van-e.
2022. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van ott voltam, teljesen más infó ez így akkor, köszönöm legalább tudom.
2022. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
gödöllőről nem visz hév egyenesen a ringre? mármint szilasligetre
2022. jún. 13. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:

"Keletibol - 2 es metró Astoriaig- onnan 3 as metró pótló busz a Gönczi Árpádig- onnan sima metró - varoskapuig-onnan pedig 321 es busz mogyoród :-)"

Miért menjen be a városba ha Eger felöl jön? Teljesen felesleges idő és pénzpocsákolás. Ráadásul a Keletiből mi a taknyos ló..ért csináljon ekkora kört?

A Gönczi Árpád meg külön megérne egy pofont! :D


"Gödöllőről kellene valahogy eljutni a ringre"

Ne haragudj, de mit nem értesz azon amit a másik kérdésednél leírtam?

Eger - Gödöllő vonat átszállás nélkül. Gödöllőről pedig HÉV Szilasligetig.

itt a térkép, menetrend:

[link]

Egyetlen átszállásal meg tudod oldani!

A HÉV F1 hétvégén sűrítve jár, nem kell sokat várni rá.


Az ingyenes buszjáratokat nem ajánlom! Tömegnyomor van és 1,5-2 órát kell várni mire feljutsz egyre.

A buszokat sem ajánlom, mert akkora dugók vannak ilyenkor a környéken, hogy nem tudnak azok sem haladni. A HÉV és a vonat viszont megy.

2022. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem egyértelmű : nem Pesti vagyok, és így próbáltam tájékozódni. Én ennek is örülök, h így eljutottunk.
2022. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!