Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Minden esetben meg kell venni...

Minden esetben meg kell venni a kutyának szóló bérletet?

Figyelt kérdés

Nekem egy kicsit sok az ötezer, és annyiszor pedig nem utazik a kutya, hogy ez indokolt legyen.

Tapasztalt budapesti kutyásokat kérdezek, ti mindig vesztek bérletet a kutyának?

Tök sokszor látok turistákat kutyával, ők vajon milyen jegyet vesznek a kutyának ha csak bérlet van.

Meg ugye alapból kellene szájkosár is, egy csomó kutyán nincs. Az is meg van szabva, hogy 1 embernél mennyi kutya lehet, ezt is túllépik néha, vagy felülteti a kutyát az ülésre.

Tehát mindenképpen bérletet kell vennem vagy van valami kiskapu?

Köszi🫶🏻🐾



2022. júl. 7. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A kutyabérlet 5250 forint. Ne feledd, hogy 350 ft-os vonaljegy érvényesítésével is szállíthatod kedvencedet. Hogy kell-e bérlet, egyszerű megállapítani.


5250 forint leosztva 350-nel, az kereken 15. Ha havi 15 alkalomnál többször szállsz fel bármely járatra a kutyáddal, vegyél bérletet. Ha kevesebbszer, a vonaljegy jobban megéri.


A szájkosár-szabályt senki sem tartja be, senkit nem is érdekel. Ha megharap valakit úgy, hogy nincs rajta szájkosár, akkor viszont balhé van.

2022. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, olyannyira nem igaz, hogy a szájkosár senkit sem érdekel, hogy pont most vasárnap tessékeltek le a buszról a Huszár utcánál egy figurát, mert a zsebcirkálón nem volt szájkosár
2022. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 elhiszem, nem hiába szabály. Ahol én utazom, ott kistestű állatot szállítanak, azt is ritkán és a gyakran járó ellenőrt sem nagyon érdekli, van-e szájkosár. Nagytestű állatra valóban illene tenni.
2022. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fú azt nem tudtam, hogy vonaljegy is játszik, de az nem 450 már?

És köszi a matekot is

2022. júl. 8. 00:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kedvedért megnéztem, 350 forint, de gyűjtőjeggyel is szállíthatod, ami 10 db és 3000 ft. Ennek nincs lejárata, szóval kis matekkal ki lehet hozni 16-17-re is. De a legolcsóbb a gyűjtőjegy, azt érvényesíted neki, amikor utaztatod és amikor elfogy, veszel másikat. De te tudod, mikor mennyit utazik veled, ennek alapján érdemes bérletet váltanod neki.
2022. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ah köszönöm, nagyra értékelem a segítséged!:)
2022. júl. 8. 02:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan pici, hogy elfér táskában akkor nem büntetnek meg, tapasztalat plusz ellenőr is mondta. Engem már meg akart büntetni a 6 kgos kutya miatt mert az nem padlócirkáló
2022. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!