Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szokták ellenőrizni az ingyene...

Szokták ellenőrizni az ingyenes utazásra szóló papirt?

Figyelt kérdés
Eddig még 1x sem kérdezte senki hogy honnan van ez a papír. volt olyan akitől már kérdezték?

2021. okt. 12. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno amikor közigazgatásban dolgoztam nekem a Volán pénztárban nagyon megnézte a pénztárosnő. Elsősorban a bélyegzőt nézegette meg a kiállító intézményt.
2021. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ milyen papír...

Ha eü dolgozó vagy,akkor van egy sablon,amit a munkáltató kiállít+személyi..

Kormányrendelet szabályozza.

De sokan csalnak vele.

Ez most egy ilyen időszak

2021. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem érdekel semmilyen papír. Tőlem még a makk ászt is mutathatja, vagy egy A/4-es lapra gépelt Coelho idézeteket.

Ügyesen tudok révetegen mellé nézni.

A béremelés mértékével egyenes arányosságban vagyok éber.

Az emelés ebben az évben 0% volt.


Egy buszos

2021. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezert kerdezem mert en is hallotam mar olyanrol hogy csalnak vele de nem nagyon nézte még senkise
2021. okt. 13. 01:45
 5/7 anonim válasza:
100%
Tőlem mindig kérik de általában csak rápillantanak. Alkalomadtán kérnek személyit, működésit.
2021. okt. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton akad olyan kaller aki megnézi rendesen, fővizsgáló meg az ő munkáját ellenőrzi és időnként ők is járnak minden vonalon.

Szóval lehet csalni, csak nem mindig jön össze.

2021. okt. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A papírt minden nap többször megnézik (vasúton, elsőajtós buszon), de személyik még csak egyszer kértek hozzá.
2021. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!