Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan történt a veszprémi...

Hogyan történt a veszprémi vonatgázolás?

Figyelt kérdés

Veszprémből Budapest Déli felé tartó vonat elgázolt egy utast. (20:55kor, Veszprém-Kádártai vasútállomásnál)

A vonaton ültem, átszállítottak minket buszra. Nem láttunk semmit, de állítólag kér 17 éves fiút ütött el a vonat



2022. júl. 18. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ma 20:55-kor? Vagy mikor?


Igazából mindegy, mert egy ilyen baleset részletes vizsgálata és a jegyzőkönyv nyilvánosságra hozatala több hónap, de van, hogy egy évnél is több. Érdemes tehát a KBSZ honlapját figyelni néhány havonta.

2022. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ma (khm tegnap) 20:55
2022. júl. 19. 00:06
 3/10 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Nem minden esetet vizsgál a KBSZ, "mezei" gázolásokkal nem is nagyon foglalkozik, csak ha van valami tanulsága vasútüzemvitel szempontjából.
2022. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Minden rosszindulatot félretéve, inkább a helyi pletykás fb-csoportokat érdemes megnézned, oda az információk átlag fél óra alatt kikerülnek. Ahogy az előttem lévők írták, a hivatalos vizsgálatra még várhatsz.
2022. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát fizikailag a hogyan történt az viszonylag egyszerű: A síneken volt mikor jött a vonat. A kérdés egyedül csak az, hogy direkt vagy figyelmetlenség miatt volt ott.
2022. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kettő fiú volt ott, ami nekem fura. Amikor pótlóbusszal mentünk Fehérvárra mögöttem lévők azt mondták, hogy egyik srác életben volt még, a másik pedig helyszínen meghalt. De nekem elég fura, ha páros öngyilkosság lett volna akkor nagyon sajnálom, de ha figyelmetlenség akkor tanulni kell belőle.
2022. júl. 19. 14:54
 7/10 A kérdező kommentje:

"Veszprémből Budapest Déli felé tartó vonat elgázolt egy utast"


Most olvasom amit írtam látszik nem figyeltem.... Ekkora baromságot miért írtam, nem tudom.. Engem eléggé megrázott tény azért is írtam ki nagyon kiborított, hogy ilyen rossz dolog történhet fiatallal

2022. júl. 19. 14:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én általában a vezért jobban sajnálom, mert Ő az aki igazából nem tehet semmit, viszont úgymond aktív részese az eseménynek.
2022. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen...
2022. júl. 19. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ezek mindketten süketek voltak és nem hallották a döcögényt, vagy tényleg emósok voltak és együtt mentek a másvilágra.
2022. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!