Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaljegyet egyesével is...

Vonaljegyet egyesével is lehet venni?

Figyelt kérdés

Népligetből utaznék Kelenföldre, ezért nem terveznék 10es gyűjtőjegyet venni.

Elnézést a hülye kérdésért kedves nagyvárosiak, vidékiként nem evidens:) A válaszokat előre is köszönöm



2022. júl. 19. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2022. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen lehet. Online is megveheted bármely mobiljegyes alkalmazással, ha használsz ilyet a városodban, vagy helyközi buszon, nem kell az agyon reklámozott Budapest Go hozzá, én is az állami mobiljegy appot használom.
2022. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az az agyonreklámozott BudapestGO a jegyvásárláson túl például megmondja, ha épp forgalmi zavar miatt kůrvára nem jó ötlet egy adott járattal utazni, de persze használjuk csak a pártállami appot...
2022. júl. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
#3 azt bemondja a megállóban lévő hangos tájékoztató is. Az államit már 2 évvel a Budapest Go előtt használtam a Volánbusz miatt, ahol mindezt kitesztelték (mindenki ott bliccelt amíg a rendszer engedte, az egyik sofőr mondta el a módját amikor nem értettem miért ilyen szigorú), finomhangolták, a BKK-nak már csak át kellett vennie a kész rendszert aminek nem voltak már addigra gyerekbetegségei. Ha meg már egyszer használom, akkor marad. A FUTÁR is le volt töltve mellé, ami lefrissült, szóval megvan az is. De a metró pótlása miatt egyelőre amúgyis maradok a papíralapú jegynél, mert a digitálisat nem engedi lekezelni a metróról a metrópótlóra átszálláskor. Visszafelé inkább nem próbáltam ki, nehogy belekössenek, inkább megveszem a papírjegyet és lekezelem a két oldalán, ahogy azt kell.
2022. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%

Vidékiként is hülye a kérdésed.

Google a barátod. És akkor nem kell hülye kérdést feltenni.

2022. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Talán az 1-es villamos van olyan üzembiztos, hogy ne kelljen egy mobilalkalmazást figyelni. Ha meg mégsem, az ott ki fog derülni.
2022. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Automatában be is pötyögheted a mennyiséget vagy a pénztárosnak mondod hogy ennyit kérsz.
2022. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha a közeljövőben még tervezel Pestre utazni, akkor gyűjtőjeggyel jobban jársz. Ha a távolabbi jövőben, akkor nem, mert a hiperinfláció miatt biztos vagyok benne, hogy a BKV is hamarosan jegyárat emel.
2022. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!