Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi az oka a ki fordított...

Mi az oka a ki fordított áramszedőnek a 366-os szilin?

Figyelt kérdés
Szolgál valamire vagy csak egyedire akarta valaki csinálni a gépet?

2022. júl. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, kerestem több képet is, de frisset nem találtam.
2022. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] Itt látszódik rajta, úgy értem hogy ugyan olyan kacsacsőrös mint a többi, csak ki vannak fordítva
2022. júl. 28. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Nincs ebben semmi extra, csak valamiért a hátsót emelte fel. A mozdony két végén egymással szemben vannak az áramszedők, hogy menetiránytól függően lehessen használni. Lehet, az első nem működik.
2022. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

3-as ne mondj már baromságokat! Alapból, szabály szerint a menetirány szerinti hátsót kell használni. (Persze vannak kivételek amikor nem, de az nagyon ritka) És nem azért vannak szemben, hogy áramvonalas legyen.

Régebben 3 féle áramszedőt használtak a V43, V63, V46 az AOp-317 teljes pantográfot és a két félpantográfot az AFp-121 és AFp-221. A 121-esnek 3, mig a 221-esnek 4 rögzítési pontja van. A képen egy 121-es van amit 3 szigetelő tart és csak így - fordítva - lehet a szilire felszerelni.

[link]

[link]

2022. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!