Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol van a Moszkva térnél a...

Hol van a Moszkva térnél a 90,90A busz buszmegállója?

Figyelt kérdés
Hogyan jutok el arra a buszmegállóhelyre, mely a Krisztina körúton megy keresztül, aztán Alkotás utca -> Nagyenyed -> Istenhegyi út ->Galántai úti megálló (ez három megállóra kellene, hogy legyen a Moszkva tértől.)
2010. szept. 23. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhol szállsz le a Moszkva téren, látni fogod, hogy hegyoldal, vannak magasabb részei is. Van az a ronda épület (metróállomás), onnan ha jössz ki, látni fogsz egy nagy lépcsőt felfelé. Azon felmész és a tetejében állnak meg a 90-es buszok.


Ez a busz biztos?

[link]

Csak mert a megállók nem olyan sorrendben vannak ahogy írtad, de a 3 stimmel.

2010. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már voltam egyszer arra, de akkor a vár felé kellett mennem, s emlékeztem ott megállókra, csak nem tudtam hányas. Már közben megtaláltam a menetrendet.

Akkor felmegyek a lépcsőn és sehová nem kell mennem. Felszállok a buszra és az a Csaba úton keresztül megy a Krisztina körútra?

2010. szept. 23. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a Csaba úton közlekedik, csak a végénél megy el.

Pontosan erre megy:

[link]

2010. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!