Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha 07:40-re szeretnék beérni...

Ha 07:40-re szeretnék beérni a gimnáziumba, a Budaörsi végállomástól hányas busz indul a Moszkva térre és mikor? (lent)

Figyelt kérdés
A következő tanévemet valószínűleg gimnáziumban kezdem az I. kerületben Budapesten. Szóval ott az a gáz, hogy 07:40-kor kezdődik a tanítás és nekem busszal kell majd közlekednem a gimnáziumhoz. :S Ha lesétálok a Budaörsi végállomához, hányas busszal, és reggel hány órakor kell elindulnom ahhoz, hogy kb 07:10-re maximum 07:20-ra beérjen a busz a Moszkva térre? Onnan már csak ha késésben vagyok fölszállok egy másik buszra, ami max 10 percre van a gimitől. Szóval mindenkinek köszönöm, aki lényegre tapintó, pontos választ ad! Ja és szorítsatok, hogy fölvegyenek a gimibe! :)
2011. febr. 3. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám nekem is voltak ilyen gondjaim, de ahelyett, hogy valaki elmagyarázná mennyi idő, inkább egy szombati napon próbáld ki...:D Mérd le, hogy mennyi idő amíg beérsz...Onnantól minden könnyen megy. Viszont, hogy hanyas busz megy a Budaörsi végállomástól Moszkva térig azt nem tudom sajnos, mert pontosan nem tudom, hol van Budaörs végállomása...Esetleg BKV útvonaltervezője segít...://// [link]
2011. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :)
2011. febr. 3. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A budaörsi busz amúgy nem oda érkezik, hanem a Móriczra.
2011. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Móriczról a Moszkatér a 61-es villamossal elérhető!
2011. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a gimi a Fasorban van, akkor akár tovább is mehetsz a villamossal, mert a 61-es össze lett vonva az 56-ossal.
2011. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, tapasztaltabbnak tudhatom magam. :)
2011. febr. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!