Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Konkrétan mi az a vastag...

Konkrétan mi az a vastag narancssárga kábel, ami miatt most leásnak a vasútvonal mellett nagyjából Budapest és Füzesabony között végig? Ha jól láttam, Eger felé is elindul Füzesabonyból.

Figyelt kérdés

Pusztán műszaki érdeklődésből kérdezem, érdekes, hogy kb. tavasz eleje óta végigástak kb. 100 kilométernyi kis mélységű árkot ennek a narancssárga kábelnek.


Azt én is sejtem, hogy távközlési kábel lehet, esetleg vonatbefolyásolóhoz valami, de ennél konkrétabb tények érdekelnének. :)

Optikai kábeles modern rendszer?


2022. aug. 26. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Láttam én is, amikor nem voltak ott megnéztem, a narancssárga csőben volt 5 vagy 6 kisebb fehér műanyag cső, de hogy mi volt passz.
2022. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Közvetlen kábeles kapcsolat épül Orbán Viktor és a Fidesz tagok között (forródrót) 🤣
2022. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!