Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Diákigazolvánnyal vett bérletn...

Diákigazolvánnyal vett bérletnél mit kell mutatni az ellenőrnek?

Figyelt kérdés
Debrecenben most vettem elsőnek diákigazolvánnyal bérletet. Mármint úgy, hogy a diákigazolványom számát kellett megadni hozzá és online vásárlás volt. Ilyenkor ha jön az ellenőr elég lesz csak a diákigazolványomat mutatni? Abból tudni fogja hogy van e érvényes bérletem?

2022. szept. 4. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

"Diákigazolvánnyal vett bérletnél mit kell mutatni az ellenőrnek?"


Itt egy oktató videó mit kell bemutatni az ellenőrnek:

https://www.youtube.com/watch?v=Tz6A6t55qXk&t=100s

2022. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
A diákigazolvánnyal közös tokba tedd és egyszerre mutasd fel.
2022. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor köszi mindenkinek a hasznos válaszokat. Igazából másra nem is számítottam😂

Nyilván nem azért kérdeztem, mert unatkozok vagy valami. Soha életemben nem vásároltam még így online bérletet és őszintén szólva kicsit megijesztett, hogy kézzel fogható jegyem így nincs. Illetve számtalanszor volt már ellenőr a villamoson amivel közlekedek és sosem láttam még olyat, hogy valaki így a diákjára vette a havi bérletét. Arra lettem volna kíváncsi, hogy elég csak azt felmutatni vagy amiket kaptam e-mailben a visszaigazolásról szóló iratokat is kell?! Kisvárosi emberként furcsa nekem ez az egész még. Illetve tudom milyenek az ellenőrök, ott büntetnek meg ahol lehet szóval ezt szerettem volna elkerülni. Az interneten pedig egyenlőre semmit nem találtam konkrétan erről.

2022. szept. 5. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!