Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mobil bérletet használók,...

Mobil bérletet használók, nektek is eltűnt a metró megálló választási lehetőség?

Figyelt kérdés

Eddig a kód beolvasás mellett volt olyan lehetőség is, hogy metróra szállok, és ott ki lehet választani manuálisan melyik metró megálló animációja jelenjen meg.

Na ez pár napja eltűnt, csak a kód beolvasást ajánlja fel. Nálatok jó?



2022. szept. 5. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Első alkalommal mindenképp le kell olvasni, csak azután jelenik meg az opció, miután először leolvastad. Legalábbis időalapú jegyeknél, én olyat használok, csütörtökön használtam utoljára, akkor még működött. Az állami mobiljegy appal, nem a Budapest Go-val.
2022. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha hasonló jelleggel bebugol a Mobiljegy app, de restart után minden rendben. Próbáld meg frissíteni is.
2022. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam teljesen rendben van. Voxpay-t használom. Ez számít valamit?
2022. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!