Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mozdonyvezetőknek nem kell...

Mozdonyvezetőknek nem kell jogosítvány?

Figyelt kérdés
A kis rózsaszín kártyára gondolok. Akik szilit, gigantot, traxxot, flirtet, kisst vezetnek.

2022. szept. 7. 22:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%
megint egy unatkozó kérdező.
2022. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Volt olyan kollégám aki akkor szerezte meg az úrvezetőit miután elment nyögdíjba. 2 millió km-t vezetett mozdonyt úgy, hogy autót sosem.
2022. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

"messze laksz a telepállomásodtól,"


10-es. Elhiszem, hogy mozdonyvezető vagy, de a telepállomás szót ne használd itt. Engem nem zavar, én is használom ezt a szót, de van itt olyan felhasználó, aki falra tudna mászni a telepállomás szótól.

2022. szept. 8. 12:43
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Tök mindegy hogy egy mugli mit gondol, és hova mászik egy szótól. Ha ez a neve, akkor ez a neve, ha a kedves felhasználó nem tud vele mit kezdeni, az csak az ő egyéni szociális problémája. Mondom ezt külsősként. De én is átszoktam a "kalauz" szóról a "jegyvizsgáló"-ra, mert tudom ez a megnevezése.
2022. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
#10 Egyszer sem jelezte, hogy arra gondolt volna, de még utánad sem írta volna, hogy igen, arra gondolt. Szerintem ebből az következik, hogy nem az állás betöltéséhez szükséges feltételekre kérdezett rá. De köszi, hogy rögtön degenerált itt mindenki, mert a kérdésre válaszolt. Természetesen ezek után nem fogok zöld kezet nyomni a válaszodra.
2022. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

#15

A rózsaszín kártya szerintem egyértelműen jelezte, hogy AM - E kategóriára gondolt.

2022. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
40%

#10 Maximum a kérdező degenerált, mert képtelen értelmesen feltenni a kérdést, vagy utólag pontosítani, hogy mégis mi a bánatra gondolt!

#16 Az egyértelmű, igen, csak az nem, hogy mit akar a rózsaszín kártyával.

Én például határozottan úgy értelmeztem a kérdést, hogy a kérdező arra kérdezett rá, hogy ha ő mozdonyvezető, akkor ugye nem kell neki jogosítvány személyautóra. Erre ugye az a válasz, hogy de, nyilván kell neki, mint bárki másnak.

2022. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem a legjobban kiírt kérdés, de szerintem sokkal könnyebb eljutni oda értelmezésben, hogy előfeltétel-e a jogosítvány a mozdonyvezetéshez, mintsem hogy a mozdonyvezetők vezethetnek-e jogosítvány nélkül személyautót, vagy buszt, vagy kamiont.
2022. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ha ezt akarta volna kérdezni, akkor nem szerepelne a "nem" szó a kérdésben.
2022. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Tegyük tisztába a dolgokat. Azt akartam tudni, hogy akinek nincs személygépkocsira jogosítványa, mert nem szerezte meg, és mozdonyvezető akar lenni, nem kötelező e megszerezni a személygépkocsi jogosítványt?

A személygepgocsi jogosítvány az egy kis rózsaszín kártya, de ha nem az akkor javíts ki utolsó, mert neked lehet hogy zöld színű, de én az öcsémét láttam, rózsaszín. Abba,meg ne menjünk bele, hogy a mozdonyvezetőknek is van mozdonyrs jogosítvány. Van igen. De itt azt akarom tudni, hogy mozdonyvezetőknek kell e hogy legyen személygépkocsi jogosítvány. Más válaszoló megérti mit kérdezek, de arról nem tehetek, ha neked utolsó értelmezési problémád van.

2022. szept. 8. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!