Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha egy volánbuszos sofőrrel...

Ha egy volánbuszos sofőrrel kapcsolatban akarok panaszt írni, azt hol tehetem meg?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nalam megteheted. A volannal vagyok munkaellenor.
2022. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ott van a honlapon a lehetőség..


[link]

2022. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 aha.


#2 sajnos az a form is csak továbbítja email szintjén az info@volanbusz.hu címre. Ha kell, békéltető testülethez viszem az ügyet, mert ekkora marhát nem lehet alkalmazni és rábízni több ember életét.

2022. szept. 9. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

MI a konkrét problémád?


MI köze ehhez a békéltető testületnek?

Körberöhögnek, ha odamész, hgoy meg sem kerested az illetékes szolgáltatót...

2022. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk azért először mégiscsak a konkrét szolgáltatónál kell kezdeni. Amíg nincs konkrét jogvita, addig mit akarsz a békéltető testülettől??
2022. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
5: hát ez az! Még jó, hogy nem a katasztrófavédelemhez akar menni, mint a tegnapi kérdező a rolleresek miatt... :)))))
2022. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom a kerdezo azt serelmezi, higy probalta jatszani a fonokot a sofor meg nem engedelmeskedett neki.

A kerdesbol, es a bekelteto testulet bedobasa kb annyi ertelemre vall, higy mas nem tortenhetett.

2022. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 megkérdeztem, hogy rz a busz megáll-e ott ahol én szállnék majd, mert a menetrendek szerint ez a busz nem létezik és a tetejére sem volt kiírva semmi, majd a sofőr annyit valaszolt hogy" hát istenem, az a végállomásom szóval lehet hogy igen, lehet hogy nem. ", majd mikor elkezdtem keresni a qr kódot (mert pont fölötte volt valami ami letakarta teljesen), rá mutatott ami meg oké, de mikor legugoltam (ami a 195 centimmel nem egyszerű dolog), nyitott ajtóval megindult egy pár centit aminek köszönhetően majdnem felborultam, majd ezt követően mikor megmutattam volna az animációt, a napszemüvege miatt nem tudtam hogy megnézte-e vagy csak leszarja ezért visszább mentem, mire annyit hallok hogy le gyökérezett,amikor meg kérdeztem hogy ezt kinek mondta és kinek képzeli magát, dadogott meg bocsánatot kért.


Szóval igen, a gyoker "fonokoskodo" utas a hulye :)

2022. szept. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!