Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki örül neki hogy hétfőtől a...

Ki örül neki hogy hétfőtől a Népligetig fog járni a 83-as troli?

Figyelt kérdés
És ezt miért nem vezették be előbb?A 72-es troli is már régóta az Orczy térig jár.Pedig emlékszem rá,régen csak az Arany János utcáig járt a 73-as trolival együtt.

2022. szept. 17. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Örülök hogy a 83-as troli a Népligetig fog járni
Nem örülök neki jobb hogy az Orczy térig megy
Nem érdekel nem járok a 83-as trolival
Semmi értelme nem volt megváltoztatni az útvonalát
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez csak addig fog tartani amíg át nem adják teljesen a 3-as metró vonalát.Utána visszaáll minden a régi kerékvágásba szerintem.72-es és 73-as újra az Arany János utcáig megy majd,79-es újra a Kárpát utcáig és 83-as újra az Orczy térig.
2022. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig maradni fog, csupán az M tűnik el a nevéből.

Az új útvonal olyan területeket fed le, ahol eddig nem volt tömegközlekedés.

Ezt hülyék lennének pár hónap után megszüntetni. Az első pár hónap forgalma nem feltétlen mérvadó a vonal létjogosultságát illetően. A 73-as átszervezése is gyenge utasszámokkal indult, de aztán felfedezték maguknak az utasok. Persze, van még benne potenciál, de a létjogosultsága immár nem kétséges.

2022. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem maradni fognak a metrópótlás kapcsán hosszabbított járatok (72M, 79M és 83M). Annyit el tudok képzelni, hogy ritkítani fogják, vagyis bevezetnek mellé egy betétjáratot a felújítás előtti útvonalon 72A, 79A és 83A jelzéssel, akárcsak a 82-es esetében. Persze ez abban az esetben mérvadó, ha a sofőrhiány nem szól közbe. Jövő évtől érkeznek majd az új trolik, tehát bőven lesz elég önjáró példány ezekhez a fejlesztésekhez, talán a 83M majd újra csuklós lehet.
2022. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván marad az új útvonal. A 89-es busz megszüntetése óta lefedetlen kapcsolat volt ez, ideje volt újra létrehozni.
2022. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember, aki nem örül, hogy újabb területeket fed le egy járat úgy, hogy nem betérés (ami plusz metidővel járhat egyeseknek), hanem útvonalhosszabbítás? Valaki vagy örül vagy semleges, mert nem jár arra (vagy 4 kerekű esernyővel jár)
2022. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!