Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatfanok! Szerintetek ez jó...

Vonatfanok! Szerintetek ez jó Tekergő express összeállítás lenne retro hétvégére?

Figyelt kérdés
Füredig V43 1001, onnan meg M62 001+By+BDd+Bp+Bpmee+B+Bo+Bd+A+étkező+halbi vezérlő.

2022. okt. 3. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lehet
Talán
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha mostanában lenne, akkor egy fűtőköcsit is érdemes lenne felcsatolni - a vezérlő meg felesleges. A kerékpárszállítót a vonat egyik végére raknám, az étkezőt meg inkább az elsőosztályú kocsi elé. De ennyiféle kocsi sem feltétlenül szerencsés (azt nem tudom, hogy ilyen hosszú vonat elfér-e az állomásokon).
2022. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Kell bele egy aligátor is!
2022. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

"De ennyiféle kocsi sem feltétlenül szerencsés (azt nem tudom, hogy ilyen hosszú vonat elfér-e az állomásokon)"


Fontos, hogy hosszú legyen, mert csak akkor tekereg, rövid szerevény esetén át kell nevezni, mert ha nem tekereg, akkor nem lehet Tekergő a neve :)

2022. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ!


#2 #3 Ha már válaszoltok, akkor ne hülyeséget!

2022. okt. 3. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Az aligátor a villamos fűtőkocsi neve a szakmában. Ha ezt nem rakod bele, akkor a büfékocsiban nem fogják tudni megmelegíteni a szenyát.

Ta vagy az aki leugatott a szilis kérdésnél is ugye?

2022. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#2 és 5. Így már értem az aligátort. A Szilis kérdést meg nem tudom melyik.
2022. okt. 3. 23:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a bpmee kicsit túl modern...
2022. okt. 4. 13:40
 8/8 A kérdező kommentje:
#1 a vezérlő lehet hogy tényleg fölösleg
2022. okt. 4. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!