Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az hogy jövő hónaptól nem...

Az hogy jövő hónaptól nem hozzák ki forgalomba a 200 as Ikarusokat, a trolikra is vonatkozik?

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 04:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azok maradnak 2023. első negyedévéig. Még csak most érkeznek a GVM-eket kiváltó új járművek.
2022. okt. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, az a néhány magaspadlós, ami még van, igazán elférne szerintem. Majd észbe kapnak, mikor az új Mercik 2-300 ezer km után széthullanak. Jók pedig, de ezekre az utakra nem valók. A GVM persze nem gáz a belvárosban...
2022. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd visszasírják őket (én is...), ha szétesik alattuk az új kocsi... LOV-rendszámú Van Hoolok is milyen állapotban vannak a 200-asokhoz képest...?
2022. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 200-asok légrugós futóműve a baromi hosszú rugóútjaival nagyon jó volt a budapesti utakra. Ezek az alacsonypadlósak jók, de csak jó utakra. Rámegy egy százforintosra, és az utasok megérzik hogy fej vagy írás volt, egy kátyúnál meg kiesik az ember fogtömése.
2022. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!