Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor indul olyan vonat...

Mikor indul olyan vonat Budapestről, ami 3 egység FLIRT motorvonat csatlásából van kiállítva?

Figyelt kérdés

máj. 21. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

"csatlásából"


Ez meg milyen nyelven szól?

máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt keresgélj: [link]
máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés ilyen vonat van, mert 3 FLIRT helyett egyszerűbb 1 KISS-t indítani, ugyanannyi az ülőhely-kapacitása.
máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Tessék: [link]


[link]

máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pusztaszabolcs felé szoktak ilyenek járni, ha a karbantartásra kell vinni 1-1 egységet, így egyszerűbb mint külön szerelvénymenetben leküldeni, illetve azt hiszem az előző menetrend idején volt bizonyos Déli-Dunaújváros/Dombóvár személyvonat és vissza, ezek közt láttam még 3 egységes kialakítást, Pusztaszabolcson szétakadtak és külön irányban folytatták az útjukat.
máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
1-es Látod okoska,ha valamihez nem értesz,minek adod a nagymenőt(?)
máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Az elsőnek annyiban igaza van, hogy a csatlás egy főnév, a kérdező által használni szándékozott ige pedig az helyesen a csatolás lenne.
máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
7. Én nem vagyok vasutas, de szakmában csak csatlásként emlegetik, tudomásom szerint. De nem nyelvtani kérdés. Nincs értelme, ezért nem lesz ilyen
máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább Z30-asként járnak ilyen vonatok a Déliből, 6:10-től 21:10-ig a 7:10-es leszámításával óránként - ezek tervezett vonatösszeállítások, lehetnek eltérések. De vannak még ezen kívül is ilyen vonatok, leginkább Székesfehérvár felé, lehet böngészni a vagonweben, akár más vonalakon is.
máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#3: A különböző útirányok miatt, a stokkozás okán lehetséges az ilyen eset.

Más esetre tényleg ott a KISS.

(Bár a Z30 nem jöhet szóba az alagút űrszelvénye miatt.)


Én is a 40-esre gondoltam.

Pl: 1.Egység: Dombóvár

2.Egység: Dunaújváros

3 Egység: Pusztaszabolcs


A vagonweb nem tudom mennyire megbízható, ezért kérdeztem, hátha valaki tudja fixre.

máj. 21. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!