Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha van BKK bérletem a vonat...

Anna0806 kérdése:

Ha van BKK bérletem a vonat bérlettel kombinálva akkor azzal Budapesten belül bármilyen tömegközlekedéssel utazhatok?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban csatlakozó MÁV bérletet vettem BKK bérlettel kombinálva, mert suli miatt mennem kell úgy, hogy ahol órám lesz a projekt héten oda csak tömegközlekedéssel jutok el, stb. És azt szeretném kérdezni, hogy ez a bérlet Budapesten belül bármelyik buszra, villamosra esetleg metróra érvényes? Nem akarom, hogy megbüntessenek ezért kérdezem. Szívás lenne ha ott derülne ki, hogy nem is oké a bérlet. Tud ebben nekem valaki rutinos segíteni?

2022. okt. 13. 05:51
 1/4 A kérdező kommentje:
És még mielőtt bárki lehülyézne vagy közölné minden fent van a BKK oldalán tudom. Megtaláltam. Csak nem vagyok budapesti. Cegléden élek most már bő 19 éve és nálunk csak busz meg vonat közlekedik. Nem volt egyértelmű, amit a BKK oldalán olvastam és biztosra akarok menni. Én most utazok intenzíven életemben először. Eddig suliba is mindig helyben jártam. Nem érintett, hogy rá kellett volna keresnem.
2022. okt. 13. 06:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ott a felsorolás, mire jó (kb. csak a 100E-re és a siklóra nem). A metrópótlás ideje alatt az IC-kre is jó Ferihegy és a Nyugati között, utána már nem. Gyors- és sebesvonatokra is jó az említett szakaszon a metrópótlás ideje alatt, utána majd emlékeim szerint gyorsvonati pótjegy kell rá.

2022. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2022. okt. 13. 07:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten belül jó:

Buszokra, villamosokra, trolikra, hévekre, metrókra, fogaskerekűre, D14 kompra, MÁV személyvonatokra és helyközi volánbuszokra.


Amire nem jó:

100E reptéri busz, libegő, sikló, gyerekvasút, nosztalgiajáratok.

2022. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!