Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a kedvenc budapesti...

Melyik a kedvenc budapesti vasútállomásod vagy megállóhelyed?

Figyelt kérdés
(A HÉV-vonalak budapesti megállóhelyei is játszanak.)

2022. nov. 2. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
Amelyiken van 9 és háromnegyedes vágány
2022. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#8-9 Én amúgy nem az a kérdező vagyok, aki megyénként kérdez végig vasútvonalakat, korábban meg buszmegállókat.

Nem is trollkérdésnek szántam, szerintem teljesen normális kérdés. (Bár egyébként engem a fent említett kérdező kérdései sem zavarnak, vannak sokkal zavaróbb, kamu sztorikat tartalmazó meg politikai hergelő kérdések is az oldalon, azokat sem törlik).

2022. nov. 2. 17:07
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Hol vannak már azok a kérdések, hogy békésben meiykk két buszmegálló van legtávolabb?... :((


amúgy a nyugati. imádom amikor letarthálnak. janem

2022. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Mi a baj ezzel a kérdéssel? :O
2022. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Anagyalföld. Az összes régen játszódó magyar filmben ezt az állomást használták, ha vasútállomási jelenet kellet.


Kedvenc betonaljam a 3-as vágánynál, a peron keleti végétől számított (nyugatra) 3. alj, kedvenc zuzalékkövem a kedvenc aljamtól nyugatra, a déli sínszál belső síncsavarjától É-ÉNY irányban 38,5 centire található közepes méretű kődarab...

2022. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Pestszentlőrinc-Kavicsbánya. Ugyan vonatot sosem láttam ott, többször is jártam arra gyalog és megfogott az elhagyatottsága.


Név alapján Kőbánya-Hízlaló a kedvencem, gyerekként viccesnek találtam a nevét és azóta is tetszik a helye.


Működők közül pedig Kispest a kedvencem, mint régmúlt idők tanúja, ahol alig változik valami.

2022. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

Leginkább a 10 éven belül felújítottak, imádom az új dizájnt.

Gondolok itt olyanokra, mint Budapest-Kelenföld, Budafok, Rákosliget, Pécel, Gödöllő stb.

Van egy kellemes hangulata a tipikus, régi, lepusztult hatású állomásoknak is (pl. Ferencváros), de a mindennapokban lehangoló ilyen helyen le/felszállni számomra.

2022. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kispest
2022. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugati pályaudvar
2022. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!