Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Kör IC-éket hány mozdonyveze...

A Kör IC-éket hány mozdonyvezető viszi?

Figyelt kérdés
Váltanak út közben mozdonyvezetőt, vagy eggyel megy végig?

2022. nov. 17. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én amikor voltam vele, akkor egy mozdvez ülte végig. Időben belefér egy szolgálatba bőven.
2022. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Muszáj?
2022. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

#1 2006 óta van kör intercity én nem emlékszem arra, hogy egy mozdonyvezető vitt volna végig kör intercity vonatot. Bár egyszer más is említette, de akkor sem emlékszem. Gondolom Budapesttől Budapestig vitted vagy el sem tudom képzelni. Mindegy én nem emlékszek ilyenre, de nem mondom, hogy nem hiszem el.


Kérdező!

Nem egy mozdonyvezető viszi végig, váltanak útközben. Van amelyiknél Nyíregyházán váltanak, van amelyiknél Debrecenben, van amelyiknél Nyíregyházán és Debrecenben is váltanak.

2022. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Amelyiknél Nyíregyházán és Debrecenben váltanak, azt pl. 3 mozdonyvezető viszi végig.
2022. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mint mozdonyvezető válaszolok erre a kérdésedre. Ahány kör ic, kb annyi féle variáció, plusz függ attól is a hét melyik napján vagyunk. Van olyan felállás amikor a miskolci felül rá a Keleti pályaudvaron és elviszi nyírig, ahol cserél a nyírivel és ő pedig elviszi a nyugatiig. De van olyan verzió is, amikor cserélnek Miskolcon, Nyíregyen és Debrecenben is. Az, hogy egy ember vigye végig az már nem divat, beleférne mind a szolgálatba mind a vezetési időbe, 6 óra 7 perc és 560 kilométer.
2022. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De miért nem enged jegyet venni rá a MÁV Keletiből Nyugatiba? Nem szeretem a Budapesti tömegközlekedést.
2022. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Érzek benne egy kis poént, én viszont szívesen kipróbálnám. Vonatrajongó vagyok. Szeretek vonatozni. :)
2022. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is szeretek, viszont komolyan mondom, egyetem alatt vonaton tudtam a legjobban tanulni. Nyilván van benne egy kis poén, de mentem már Miskolcról Debrecen át a Nyugatiba, mert onnan indult a Prágába tartó vonat. Miskolcról a Keletibe érkeznek, szeretek vonatozni, viszont a tömegközlekedés Budapesten szörnyű. Hazafelé el kellett menni a Nyugatiból a Keletibe, volt rá 1 óránk, majdnem lekéstük...
2022. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miskolcról a nyugatiba nagy kerülő.
2022. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom, 2 óra helyett 4 óra volt, de kényelmesen leszálltunk. A Keletiből elment volna egy óra amíg tömegközlekedéssel Nyugatihoz érünk.
2022. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!