Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV- nál tényleg ennyire...

A BKV- nál tényleg ennyire nem kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Van 2 ismerösöm is akik a bkv nál "dolgoznak".


Mind a ketten karbantartó állásokban, de ugy hogy szakírányú végzetségük nincs, egyik felsővezetékszerelő(de egy villanykapcsolót nem tud kicserélni) a másik szintén valami karbantartó a villamosoknál.

Ők maguk bevalják hogy szinte sose csinálnak semmint.

A munkaidejük is eléggé érdekes, szinte állíndóan otthon lógatják a lábukat, és ha ugy adódig akkor simán nem mennek be másnap se, egyszerüen csak betelefonálnak és kész.


És a fizetésük ehez képest meg jó, arra azt mondják ők maguk is hogy elégedettek.


Mi a túróért alkalmaz a bkv "bújtatott munkanélkülieket"?

Lassan én is azon filózok hogy vállalok én is ott valami hasonló munkát havi nettó 400k ért azt eltinglitanglizok:D



#BKV #semmirekellő bkv dolgozók #közpénzherdálás #bújtatott munkanélküliek a bkv nál
2022. nov. 20. 06:20
 1/6 anonim válasza:
69%
Elég csak megnézni milyen villamosok és buszok közlekednek. Hiányos tudású hiánymunkások gyülekezete! :) A BKK ugyanígy. A zavarelhárító az ügyeletes naplopó, aki kiválóan tud támaszkodni tetszőleges tárgyakon.
2022. nov. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém is ott dolgozik. Ugyanaz amit írtál. Nem sajnálom tőle mert nagyon szar helyről ment oda megérdemli. Csak amiket mesél néha nem tudom hogy sírjak e vagy nevessek.
2022. nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megtudom erősíteni, hogy nem kell megszakadni a meloba és amit egy ember eltudna végezni arra 3 embert tartanak.

A fizetés egy gyári melohoz képest jobb, de amúgy nem olyan sok, viszont a munkához képest amit elvégzel ahhoz képest jó pénz.

2022. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Lehet ezen röhögcsélni, csak épp meg sofőr ott sincs, vagy ha van, szarrá van hajtva, pénzt meg alig lát.

Nálunk ugyan ez volt.

Az irodaépület tele, mindenki bérszámfejt, kávét főz, emailt küld, mindent csinál.

Melós meg nem volt, fizetésemelésről szó sem lehet.


Aztán csodálkoztak, hogy tönkrementek.


Illetve a MÁV is ugyan ez.

Mozdonyvezető, kalauz nincs, de ellenőrrel tele a cég.

2022. nov. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%
A karbantarto az egy ilyen melo. A mi cegunknel is ha valami elromlik es megjelennek a karbantartok, altalaban ketten jonnek, lepiknikeznek, dumalgatnak, videokat mutogatnak egymasnak mobilon, aztan kozben dolgozgatnak valamit a probleman, de fogadni mernek, hogy fele annyi ido alatt is tudnanak amugy vegezni normalis esetben :) De egy ilyen meloban felesleges is megszakadni szerintem, mivel nincs konkret karrier ut az ember elott, ha nincs elorelepesi lehetoseg, akkor minek torjek magukat.
2022. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy pl. egy éjjeli felsővezeték zsírozás villanyszerelői kvalitásokat igényelne... Én mondjuk nem látok bele a BKV bugyraiba, de általánosságban nem szeretem ezeket a másik munkahelyét méregető, "azok semmit se csinálnak" típusú megközelítéseket, nem szoktak mindig igazak lenni, hiába találtál valami kivételt.
2022. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!