Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Hatvan-Somoskőújfalu, 81-es...

A Hatvan-Somoskőújfalu, 81-es vasútvonalon szerintetek várható az elkövetkezendő években bármiféle fejlesztés?

Figyelt kérdés

A szerelvények, a sínek, illetve az állomások állapota is borzalmas. Folyamatosan visszafejlődik, ez a terület.

Most történt annyi előrelépés, hogy a miskolci intercity decembertől óránként megáll majd Hatvanban, ezzel rövidítve a menetidőt Budapest felé, viszont Hatvanig továbbra is döcögős az eljutás a sebességkorlátozások, illetve a rossz állapotú szerelvények miatt. Az állomások várótermei sem nevezhetők komfortosnak.



2022. nov. 21. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem értem, hogy mi volt a gond az uzsgyikkal, lehet kicsit hangosabbak voltak, de legalább volt rajtuk klíma, és a szerelvények állapota is jobb volt."

az usgyi is relatíve szar jármű, 20 éves, de műszaki tartalmát tekintve már a megalkotása idején is lemaradásban volt, tényleg csak annak modern, akinek korábban a Bz jelentette a vonatot

és ugye ott a megbízhatóság

de amúgy nem sokkal voltak hangosabbak. a panaszok a mozdonyos szerelvények miatt érkeztek. (amit szintén nem egészen értek - mit csináltak ezek az emberek, amikor még jelentős teherforgalmat bonyolított a vonal?)

2022. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én régen közel laktam a vasútállomáshoz, akkor még tehervonatok is közlekedtek, mégsem zavart soha, àltalában fel sem tűnt, mert annyira megszoktam.
2022. nov. 28. 15:37
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11! Minden rosszindulat és sztereotípia nélkül, de tényleg Nógrádban az a legnagyobb baj, hogy hangos a Csörgő??? TÉNYLEG?

Most nem azért, de még vagy tucatnyi vonalon jár csöri, amik úgymond "puccosabb" környéken futnak, Debrecentől, Szegeden át Győrig, vagy épp Pécsen dübörögnek néha ezek a dízelgépek, és sehol nincs panasz...erre pont Nódrágból van?

2022. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 mondom, én sem értem a dolgot.

vasút mellett vasútüzemi zajok vannak. ha dízelek járnak, akkor dízel járművek zaja.

2022. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
84%
Nem valószínű, amúgyis veszteséges a MÁV.
2022. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!