Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Éjszaka is vannak BKK ellenőrök?

Éjszaka is vannak BKK ellenőrök?

Figyelt kérdés
Késő éjszaka/kora hajnalban is vannak ellenőrök? Én talán egész életemben egyszer találkoztam velük éjfél után.

2022. dec. 2. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én egy időben elég gyakran találkoztam velük. most nem tudom, mi a helyzet, de pár éve a 923-as középső szakaszán még minden ajtónál strázsált egy
2022. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ilyet kérdez valaki a jegy nélkül utazókon/bliccelni tervezőkön kívül?
2022. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van havi bérletem, csak nem vettem át az új diákigazolvány matricát. Ma realizáltam, hogy már december van :))
2022. dec. 2. 18:59
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

"Ilyet kérdez valaki a jegy nélkül utazókon/bliccelni tervezőkön kívül?"

nem valószínű.

viszont bliccelőknek is szabad kérdést kiírni.

2022. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sokszor meg se nézik az ellenőrök a matricát, jegy, bérlet érvényes oszt' jóvan. Ha látják rajtad hogy diák vagy, akkor nem szoktak ezzel szórakázni...
2022. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os villamoson szoktak lenni, legalábbis párszor találkoztam velük. Éjszakai buszon még soha, de azok nagyrésze amúgy is első ajtós.
2022. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az elmúlt 12 évben szinte mindig csak éjszakai buszon láttam ellenőrt. Mit számít amúgy?
2022. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve szinte minden éjszakai járaton voltak, mostanában nem szoktam látni.
2022. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az első ajtós járatokon soha nincsenek ellenőrök? Ez már nem a kérdéshez tartozik, csak az egyik válasz miatt elgondolkodtam, hogy láttam -e már valamikor ellenőrt ilyen buszokon.

Egyébként eszem ágában sincs bliccelni, túl lelkiismeretes és szerencsétlen vagyok én ahhoz, csak a matricám miatt aggódok, de hamarosan ez is meg lesz oldva.

2022. dec. 3. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első ajtóson még soha nem láttam. Valószínűleg eleve azért vezették ezt be, mert nincs elég ellenőr, és azt a keveset olyan járatra irányítják, ahol nincs elsőajtózás.
2022. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!