Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gáz, ha tömegközlekedési...

Gáz, ha tömegközlekedési eszközön (pl.metrón) nem csinálok semmit, csak nézek magam elé? 22/F

Figyelt kérdés
Rendszerint ilyenkor elmerülök a gondolataimban, nem esik jól telefonozni, zenét is inkább akkor szeretek hallgatni, ha egyedül vagyok. Ilyenkor sokszor kellemetlenül érzem magam, mert a korosztályom 99 százalékának fülhallgató van a fülében, és lehet hülyén hangzik, de ilyenkor kívülállónak érzem magam, illetve amiatt is, hogy mindenki csinál valamit a telefonján, én pedig csak lesek ki a fejemből.

2022. dec. 7. 00:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóismétlésekért.
2022. dec. 7. 00:39
 2/13 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz :D
2022. dec. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát a tömegközl. járatokon minimum pantomimjátékot kéne játszanod. Esetleg operaáriát énekelned.
2022. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Gyerekek, ma mindenki megzakkant? Az egyik azt szégyelli, hogy nyelvet tanul a metrón, a másik azt, hogy nem hallgat zenét...Mi lesz a következő böszmeség???
2022. dec. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor, ha nem kézben tartod a hátizsákod (plusz egy állóhely).
2022. dec. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Az emberek túlnyomó többsége nem ezt csinálja rutinszerűen? Már aki egyedül utazik, és nincs kedve dumálni/ ismerkedni vadidegen arcokkal. Ül és bámul ki a fejéből, míg a merengést meg nem állítja a célállomást jelző hang. Jómagam is így vagyok vele, bár én az ablakon bámulok ki. Aki telefonját nyomkodja, vagy zenét hallgat, ugyanannyira magával és a gondolataival van elfoglalva mint te vagy én, csak azok eszközöket használnak hozzá. Nem vagy te kívülálló, ezt elhiheted.
2022. dec. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kötelező bármit is csinálni? Kicsit túlpörgette magát az emberiség egy része, elfelejtettük, hogy néha lehet semmit sem csinálni…
2022. dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Nem gáz. Amúgy senki nem foglalkozik azzal, hogy mit csinálsz, amíg nem zavarsz másokat.
2022. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kívülálló is vagy.
2022. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a gáz? Amikor próbálok a metrón minél halkabban fingani, de tudod hogy k@rva büdös lesz mint a rohadás.
2022. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!