Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jelent-e valamilyen "rangot,...

Jelent-e valamilyen "rangot, tekintélyt, stb.", hogy egy mozdonyvezető melyik szakaszon jár? Van-e "büntetőútvonal"?

Figyelt kérdés
Kifejezetten az útvonalra gondolok, nem a vonat/mozdonytípusra.

2022. dec. 28. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Vannak büntető szolgálatok, halálkanyarok.

Nem jelent semmilyen rangot hogy merre és milyen géppel jár valaki.

De az intercitys, railjetes mozdonyvezetők azt képzelik magukról, hogy felsőbb rendűek. Pedig dehogy. Pont a legbalfékebbeket rakják oda, mert csak 3-4x kell megállni. :D

2022. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Mit jelent a "halálkanyar"? A büntetőszolgálat más kérdés, kifejezetten arra vagyok kíváncsi, hogy "elegánsabb" dolog-e A és B között járni, mint C és D között.
2022. dec. 29. 08:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A halálkanyar az olyan szolgálat amikor elhagyod a töködet a végére. Amikor úgy vannak összerakva egymás után a vonatok, hogy nincs idő egy wczésre sem. És mondjuk mindezt hajnalban. Mire a szolgálat végére érsz, a halálodon vagy.

És mindezt úgy, hogy előtte már volt 6 éjszakás szolgálatod egymás után és testen kivüli élményeid vannak. :DDDD

Nem jelent semmit, hogy ki merre jár!

Csak a mozdonyvezetők egymás közt szeretik villogtatni, hogy én ííjcéjs vagyok ám, budapestre járok, te meg csak kiskunakárhova béjzével. Ezért én vagyok a felsőbb rendű, a nagy májer akinek már a nagyapja is ic-s volt. Aztán amikor utánakérdezel akkor kiderül hogy a nagyapja bakter volt valami vicinális vonalon 6 elemi iskolával. Ez a nagypofájú meg beitta/benyalta magát az ic fordába. Ha kérdezel tőle valami szakmait, akkor pedig csak makogást kapsz válaszul.

De ahogy mondtam, a butábbja és a balf.abbja gondolja csak azt hogy vannak felbőbbrendűek. Mert máshogy - szakmai úton - érvényesülni nem tud.

A normálisabbja aki szeret vezetni annak mindegy merre megy és mivel.

Aki meg csak pénzt keresni jön a vasútra, annak meg azért mindegy, hogy merre megy, csak legyen vége minél előbb a szolinak és legyen 10-e (fizetésnap)

2022. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én csak Rizsát követem, azt tehetik bármire, gőzősön és hajtányon kívül vitt már mindent mindenhova, nem foglalkozik vele, örül neki. Egyik nap Railjet, másnap éjjel meg franzstadti tilitoli valami rozsdás kohószökevénnyel, ami viszont remek fotótém a szabad perceiben.

Egyszer úgy összeraknám Rizsát egy tévés vitaműsorba a kettes hozzáböfögő prolizóval, szerintem egyből kiderülne ki a tanulatlan műveletlen bunkó. Nem az, aki több előírást tud szó szerint fejből, mint amennyit szöveget a kettes életében elolvasott.

2022. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Na a rizsa a tipik benyalós, nagyképű ripacs, zéró tudással. Ha tudnád miket cseszett már el és hogyan lett megmentve a hátsója és nem így beszélnél róla. Átlag mozdonyvezetőt már rég kirúgták volna. De az 'imádomahivatásom-rizsa' az egyik nyalakodós influencer mv aki jó a kirakatba.
2022. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miket csinált a Rizsa?
2022. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
4#: jobb lett volna, ha csendben maradsz, mert te vagy az, akinek fogalma nincs semmiről, csak “ideböfögött” valamit, mert azt hiszi magáról, hogy a témában teljesen inkompetens létére is jártas. Pedig nem. 2-es leírta a lényeget.
2022. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Na igen, 4 vagyok. A vasutas is csak ember. És mint ilyen, irígy mint a dög. Adott egy fiatal, sikeres mozdonyvezető, aki mellesleg jó fotós is, nosza rajta, le kell fikázni, be kell sározni. Úgy megnézném, ahogy bíróság elé állsz rágalmazásért, becsületsértésrt a sokat sejtető de semmit nem mondó fasságaidért (ha tudnád miket cseszett már el... és társai)


Egy dolgot biztos elcseszett: téged mint kollégát nem vert iszonyatosan pofán, hogy kividd az ajtót tokostól.

2022. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Azért a gigantról mind a 12 abroncsot lemelegíteni... ahhoz kell ám a sikeresség! :D
2022. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
5# azért ilyet valóban nem kellene írni senkiről. Nem ismerem az általad említett illetőt, de szerintem nem jó ötlet nyilvánosan személyeskedni.
2022. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!