Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kelenföldön vagy Kőbánya...

Kelenföldön vagy Kőbánya Kispestnél könnyebb az átszállás?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam sajnos még egyik állomáson sem és most készülök először olyan messzire utazni, hogy át kell hogy szálljak Pesten, de tudom hogy Kőbánya-Kispest nem a legbarátságosabb hely a világon, viszont Kelenföldön meg elvileg sokszor nem írják ki hogy melyik vágányra érkezik a vonat. De esetlegesen ha valaki tudna egy olyan útvonalat Debrecenből Zalaegerszegre (vagy környékére) ahol nem Pesten kell átszállni, (vagy egyáltalán nem kell) azt nagyon megköszönném. Nyáron tudom vannak olyan vonalak amik átszállás nélkül legalább Balaton bizonyos részéig elvisznek, csak nem tudom ilyenkor járnak-e ilyen járatok. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2023. jan. 26. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kelenfőld kulturáltabb, de Kökivel sincs baj.
2023. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!