Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Azért szedtek le a rendőrök a...

Azért szedtek le a rendőrök a vonatról, mert vonattal mentem? A vonatot betudtát mérni?

Figyelt kérdés

A multkor elhagyott a párom, magamalatt voltam és Székesfehérváron lakom, átmentem Gárdonyba. Csavarogtam, ittam és ittas állapotban betörtem egy büfé faablakát, majd a kasszából 15 ezer forintot kivettem, persze a kamera telibevette az arcom és távoztam. Hazamentem Fehérvárra. Majd két nap múlva vonattal felutaztam Budapestre anyuék, este jöttem vissza Fehérvárra. Természetesen oda-vissza Gárdonyon is átutaztam. Amikor késő este Pestről mentem haza fehérvárra, Gárdonyban megálltunk és fellépett két rendőr, majd mondtàk, hogy bevisznek a rendőrségre meghallgatni, egy jó két óra hossza és végzünk, mert amit két nappal ezelőtt műveltem. Bevittek beismertem, majd gyanúsítás volt és mentem haza, majd a bíróságtól kapok valami büntit.


Azt nem tudom mai napig, hogy egy bizonyos nap követtem el a cselekményt, majd hazamentem és Gárdonyban nem ismer senki, a rendőrök sem, csak csavarogni mentem és két nap múlva mikor jöttem Budapestről hogy honnan tudták, hogy azzal a bizonyos vonattal megyek és Gárdonyba vártak, hogy leszedjenek?


Tök véletlenűl?


Vagy a vonaton van ugye gps és valahogy tudták, hogy rajta vagyok, és azért szedtek le, mert vonattal mentem? Valami csodatechnika van a vonaton, hogy azonosítja, hogy milyen arcok vannak rajta? Vagy a vonat kamerája a Gárdonyi rendőrséghez fut be?


Az rendben van, hogy a büfé kamerájáról a rendszerben azonosítottak, de azt nem tudom, honnan tudták, hogy merre mozgok és megyek a vonattal Gárdony felé. Azt is mondta a rendőr, hogy làtták, hogy délben fél 1kor mentem felfelé Pest felé, látták. Hogy honnan nemtudom.



2023. jan. 31. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#7: Pedig ott a másik hasonló kérdésednél többen mondták azt, hogy be tudják mérni, hol vagy, miért nem nekik hiszel? Nem kell hozzá bekapcsolt gps, az adótoronyok felé köldött jelből bemérik háromszögeléssel.
2023. febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Telefonod cella adatai.

Sziceaen.

2023. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen vonattal mentél?
2023. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Flirt
2023. márc. 17. 20:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Az be van kamerázva.
2023. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!