Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jegyvizsgálók (elsősorban...

Jegyvizsgálók (elsősorban Pécs és környéke) tudnátok ezekre a kérdésekre válaszolni?

Figyelt kérdés
A pécsi telephelyen dolgozó jegyvizsgálók minden vonalon dolgoznak, ami Pécshez tartozik? A Helikon és Pannónia IR-nél milyen állomásokon szokott lenni a váltás? Pécshez tartoznak a kaposvári, dombóvári vonalak is (pl. Kaposvár - Fonyód, Bátaszék - Dombóvár)? A budapesti IC-k esetében hogy vannak a fordák?

2023. febr. 26. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10# húha, micsoda szánalmas duma.🤣🤣🤣

Szerencse, hogy a motorvonatok fékpróbájához nem kellünk.😉 Amelyik vonat meg szerelvény, ott úgyis van a kiindulási állomáson kocsivizsgáló, legalábbis, amerre én járok. Egyébként nem kell, hogy a mv mondja, h na akkor most fékpróbázzunk, mivel tudom a dolgomat és hidd el, ha muszáj, akkor szakadó esőben is megcsinálom.😉 Ezzel engem nem tudsz megfogni kedves.🙂 Sőt, képzeld, tolatást is tudok vezetni, ha úgy adódik. Nahááát…

Vegyél vissza kiscsikó, egyszer valaki nagyon meg fog ezzel a stílussal szivatni téged, te kis magad ló.😅

2023. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hármaska, téged visszautasított egy “kaller” csaj? Akkor szoktatok ilyen szánalmasan viselkedni és nagyképűséggel kompenzálni.
2023. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!