Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidéki helyközi buszokon...

Vidéki helyközi buszokon szokott lenni valamikor biztonsági őr?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 07:54
 1/10 nemaRendőrség ***** válasza:
79%
Nem láttam még soha
2023. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Anonymuska ***** válasza:
70%
Az esetek kb 5 százalékában. De ha illegális gondolaton jár a fejed akkor a bűntetésből amit kifizetsz szerintem egy hónapra tudnál simán egy érvényes bérletet venni.
2023. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"biztonsági őr"


Minek? Félsz a buszon?

Ellenőrről hallottam, de csak úgy, hogy valahol egy megállóban felszáll, jövetkezőben le, de akkor a sorfőrt is ellenőrzi, hogy nem-e sumákol a jegyeladással.

2023. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mondjuk Magyarország legrosszabb helyein sem látom indokoltnak. Azért ez nem Latin-Amerika vagy Nigéria.
2023. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szokott.
2023. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem láttam pedig volt hogy elég gyakran jártam busszal,budpesti vonalokon is.De nem volt rá szükség egyszer sem.
2023. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Max. ha az utasok között van biztonsági őr foglalkozású.
2023. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elmondom neked több évtizednyi tapasztalattal a hátam mögött hogy egy, vagy két biztonsági őr egy bizonyos nemzetiségű állampolgárral szemben szinte teljesen hatástalan. Nézd meg a plázákban lévő biztonsági őrök átlagéletkorát és testalkatát. Ha odamenne a helyközi buszon az öreg biztonsági őr hogy rájuk szóljon, leköpnék, megdobálnák őt valamivel és utána a képébe röhögnének. Mit tudna a biztonsági őr csinálni? Rendőrt hív és visszatartja őket, ameddig a rendőrök megérkeznek. Van ereje visszatartani őket? Nincsen, sőt, a végén őt fogják a földre vinni, ott megrugdossák alaposan, aztán elmenekülnek, mire kiérkezik a rendőr.

Ha létezne olyan helyközi járat, amin rettegve kell utazni, azon nem biztonsági őr, hanem közterület felügyelők razziáznának. Tudják ezek az állampolgárok jól, hogy kivel szemben meddig mehetnek el, a nagydarab, erős testalkatú közterület felügyelőktől már félnek. A többinek beszólnak, de legtöbbször a végén úgyis ők húzzák a rövidebbet.

2023. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szokott

ha épp megy haza vagy be a munkába

2023. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szokott lenni ott a rendőrség ha valami baj lenne, azokat kell hívni.
2023. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!