Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire megbízható a MÁV...

Mennyire megbízható a MÁV mobil appja?

Figyelt kérdés
Működik általában, és ráér a vonat előtt nem sokkal megvenni a jegyet, vagy inkább jóval előbb érdemes?

2023. ápr. 11. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig sikerült, 2 éve heti szinten utazok vonattal. Vonat függő is, de ha van hely a vonaton, akkor akár 10 perccel indulás előtt is meg tudod venni. Olyan sem volt még nekem, hogy ne lenne hely, pedig volt már hogy 10 perccel indulás előtt vettem.
2023. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még sose futottam bele, hogy ne adott volna jegyet. Volt hogy a vonat érkezése előtt 2 perccel vettem meg. Ha belejössz, minden be van állítva rajta, akkor néhány kattintással tudsz venni. A kibővített funkciókkal néhány nagyobb városba is lehet napijegyet vagy bérletet venni rajta.
2023. ápr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen megbízható. Egyetlen egyszer volt problémám vele, de akkor is kiderült, hogy az OTP rendszere halt le országosan, ezért nem sikerült a kártyás fizetés.
2023. ápr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Akkor érdemes utolsó pillanatra hagyni ha több kártyád van. Egyszer volt hogy 10 percig próbáltam venni jegyet, de nem jött az sms kód. Meguntam, regisztráltam bele egy másik bankkártyámat, azzal azonnal tudtam fizetni.


Valamint minél hamarabb veszel jegyet, annál olcsóbb. Ha biztosra tudod, hogy azzal a vonattal mész akkor megveheted előtte pár nappal párszáz forinttal olcsóbban. Másnem visszatéríted.

2023. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Drágább jegyet nem érdemes venni rajta, mert előfordul, hogy levonja a pénzt, de jegyet nem ad.
2023. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

A jegyvásárolás jól működik rajta. Nekem még sosem volt vele gondom.

Ha helyjegyes vonatra veszel jegyet, akkor érdemes minél előbb megvenni, mert ha elfogynak a helyek, akkor egy jól működő appal sem tudsz venni :D

2023. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Azért csak óvatosan , én rohadtam már egy órát pluszban a restiben azért, mert a Simplepay lehalása miatt nem tudtam a MÀV appban jegyet venni, a pénztárnál meg érthető módon orbitális sor volt (lett). (És én busszal, koppra értem az állomásra .)


Ezzel együtt alapvetően megbízható cucc, én nagyjából elégedett vagyok vele.


Olyan nincs , hogy fizetsz, de jegyet nem ad: pontosabban ha van is ilyen, úgyis visszatérítik, többnyire automatikusan.

2023. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#7 Attól, hogy te nem tapasztaltad, még van ilyen. MÁV-os facebook csoportban rendszeresen panaszkodnak erre.
2023. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 9. Kis hibák, javíthatók. Nekem eddig mindig működött, de van ismerősöm, akit egyszer megszivatott.
2023. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

#8 Akkor vagy hazudnak, vagy úgy írogatnak, hogy fogalmuk sincs róla, hogy már rég visszakapták a pénzüket, mert nem nézik a banki forgalmukat.

NINCS ilyen, az ilyen esetek 99%-ában automatikusan megy a visszatérítés, a maradék 1%-ban meg szólni kell miatta, de akkor sincs vele egy e-mail megírásánál több gond-

2023. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!