Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV applikációval egyszerre...

MÁV applikációval egyszerre csak egy jegyet lehet venni (interneten)?

Figyelt kérdés
Regisztráltam és próbáltam jegyet venni -kettőt egyszerre- de nem tudtam beállítani hogy kettő darab vagy kettő fő...
2023. ápr. 23. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanarra az útvonalra két főre szeretnél jegyet, akkor az utasok és kedvezmények elemre kattintva tudod beállítani, hogy hány utas lesz és melyik milyen kedvezménnyel utazik. Ha több vonatra szeretnél jegyet venni egy átszállásos útra akkor meg nem kell két külön jegy, egybe adja ki és az érvényes lesz végig, az összes érintett vonaton.
2023. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Maximum. Néha egyet sem.
2023. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 velem pont a fordítottja volt. Azt írta ki, hogy a fizetés ellenőrzése sikertelen, leokéztam és megjelent a jegykép, a vonaton is elfogadták.
2023. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Több jegyet is lehet egyszerre vásárolni, de még a vásárlás előtt be kell állítani az utasok adatait.
2023. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, több jegyet is vehetsz egyszerre.
2023. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.... Már zöld ágra vergődtem, de nem volt egyszerű.

Elbaszot egy rendszer Ez főleg aki csinálta

2023. ápr. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!