Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért csak a MÁV alkalmazásban...

Miért csak a MÁV alkalmazásban lehet megvenni az ország/vármegyebérleteket?

Figyelt kérdés

Hellósztok!


Az utóbbi időben utánanéztem a ma bevezetett új típusú bérleteknek és észrevettem, hogy csak a MÁV alkalmazásban lehet ezeket megvenni; azok az appok, amelyek a Közlekedési Mobiljegy back-endjét használják, náluk nincs erre (még) lehetőség.


Szerintetek miért van ez így? Miért nem lehetett volna egységesíteni már az első napra az új mobiljegy-rendszert, hogy egy helyen lehessen vásárolni régi és új típusú bérleteket egyaránt?



#mobiljegy #MÁV applikáció #országbérlet #vármegyebérlet #Mobiljegy alkalmazás #egységes mobiljegyvásárlás
2023. máj. 1. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Máv applikációban egyből behozta nekem a vármegye bérletet arra mentem, meg is vettem. Aztán kicsit megijedtem, hogy ezen 2.kocsiosztály van, ami a vonatokon szokott lenni és én busszal szeretnék közlekedni :||


Lehet, hogy én vonatra vettem az országbérletet? vagy az egyaránt jó a buszokra is? Nem kell külön vonatra/buszra?

2023. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A buszon nincsenek kocsiosztályok (illetve nézhetjük úgy is, hogy csak 2. van, mint elég sok vonaton is), a vonaton viszont csak a 2.-ra érvényes ez a bérlet, ezért van ráírva.
2023. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké köszi a segítséget, csak hirtelen megijedtem hogy én most vonatra vettem bérletet nem buszra, de akkor mind2-vel utazhatok ezek szerint
2023. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!