Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tegyek az országbérletemmel?

Mit tegyek az országbérletemmel?

Figyelt kérdés

Szóval már annyira használtam (nagyon sokat) az elmúlt 1 hónapban, hogy a bérletemnek az a kód része annyira elkopott már, hogy nem bírom beolvasni. A vonaton a kallernak, buszon meg a sofőrnek szoktam már előre szoktam mondani hogy nem biztos hogy betudom olvasni a bérletet. Múltkor a buszon már emiatt majdnem jegyet kellet vennem, mikor mondta a buszsofőr hogy megnézi de legközelebb vegyek újat.

Az egyik barátom azt mondta, vegyem meg a MÁV appból, és akkor nem lesz probléma, de én attól félek hogy meg az app lefog fagyni.

Ti vennétek újat vagy megvárnátok míg lejár? (8 nap múlva lejár)

Figyelembe véve azt hogy, diák vagyok és sokat utazok még addig.



2023. máj. 22. 10:09
1 2
 11/12 NTBS ***** válasza:
100%
Jól jártál el.
2023. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műanyag tokban van és semmi baj vele. Külön kis zseb van a táskámon és abba van benne.
2023. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!