Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Flirten hova kell ülni, hol a...

Flirten hova kell ülni, hol a legerősebb a klíma befújása?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Azt ugye tudod, hogy ha folyamatosan erősen jön rád a hűvös levegő, akkor abból egy cseszett nagy megfázást is összeszedhetsz ám.
2023. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben értek hozzá, szóval lehet hogy hülyeséget írok, de nekem úgy tűnt hogy nagyjából a teljes vonaton egyenletes a klíma befújása, nem koncetrálódik egy adott pontra.
2023. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretem ha erősen jön rám a levegő.
2023. máj. 23. 07:37
 4/6 veterán vas ***** válasza:
100%

#3.

Akkor cseréljünk helyet, mert én pedig mániákusan menekülök mindenféle légmozgástól.

Nem hiszti, nem kényeskedés, egyszerűen érzékeny vagyok rá.

/fülem, torkom...../ 😩

2023. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ablak mellett általában mindig meleg van, nagyon gyengén fúj, szóval te nem fogsz megfázni a flirten meg a kissen sem.
2023. máj. 24. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

FLIRT plafonról hűt, boka mellett fűt.

A magasabb ülések szerintem a nyerők így akkor a vonat két végén és az átjárók közt a lejtőknél.

2023. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!