Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tetszik az új 3-as metró?

Hogy tetszik az új 3-as metró?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi benne az új?
2023. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Felújított*


Az állomások tetszenek. Én még el tudtam volna képzelni egy sterilebb fehérebb dizájnt, de ez a megvalósult talán általánosabb, elfogadottabb lehet a társadalom részéről. Elfogadom az új állomások dizájnját. Ennél nem kell jobb.


A kocsik sajnos egy kabaré részei. Remélem sokat szenvednek azok, akik ezeket a klíma nélküli hulladékokat erőltették ránk, egy normális megoldás helyett.

2023. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Nem tetszenek a megállók, de az jó, hogy fel lett újítva.
2023. máj. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Menj gyalog.
2023. máj. 23. 01:30
 5/10 anonim válasza:
71%

A megállók nem rosszak. Őrület, hogy ennyi ideig tartott a velük való munka, egy kompetensebb országban négyszer ilyen gyorsan lefutott volna (és még mielőtt valaki csak hőbörgésnek gondolja, négy kontinensen dolgoztam már városi infrastruktúra fejlesztéses projekteken). Ebben érintett voltam, mert rendszeresen járom a kék vonalat, és a hajamat kitéptem a nyolcadik kör lezárásnál.

Egy olyan vonalról beszélünk, ami több embert szállít, mint a teljes MÁV.


A kocsik beszerzése egyértelmű korrupciós oroszos fidesz-féle mutyika eredménye. Az új, járműállományba passzoló, könnyen szervizelhető, légkondis alstromok áráért szereztünk 30 éves, széteső orosz gagyadékokat.

2023. máj. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kitana. ***** válasza:
54%
A megállók jók, de sokkal lényegesebbek lennének a kocsik, emiatt nem metrózom, a klímás busz és a villamos kényelmesebb sokkal, pláne nyáron. De télen is, emlékeim szerint a metrókon mindig 40 fok volt kabátban, a föld feletti járműveken legalább volt valami légmozgás.
2023. máj. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%
Valaki lefotózná és belinkelné ide? Pont elköltöztem és nem látom milyen.
2023. máj. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 lol, lem gyalog, de bicajjal megyek, mert gyorsabb a tömegközlekedésnel 🤣🤣
2023. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Erre várok 6 éve hogy újra működjön rendesen
2023. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Na ilyen visszaszólással valami nyugdíjas morgómami lehetsz. 😄

2023. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!