Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mivan ha dunaharasztirol...

Mivan ha dunaharasztirol utaztam pestre es ott hagytam a fulesem a buszon,a forgalmi irodaba azt mondtak h hivjak fel egy szamot (ahova megy kovileg a busz) hivtam oket 10x de nem veszik fel ,ugy irja hogy ilyenkor nincs nyitva az allomas egesz?

Figyelt kérdés
-vasarnap ,de ha holnap fel hivom oket es nem lesz meg mert ellopjak kaphatok barmilyen karteritest? Nagyon frusztralt vagyok es idegesit ez az egesz dolog felbasz ez az egesz h ilyen szarul van megoldva es az is h ki csuszott a zsebembol (15-20k erteku a fules ha ez szamit)

#busz #elhagyás #füles #Blueetothfulhallgato
2023. jún. 11. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem kaphatsz kártérítést.
2023. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Elvileg a MÁV-val közös adatbázis van a talált tárgyakról, szóval a MÁVDIREKT-en próbálj meg rákérdezni.

[link]


De sajnos bőven benne van a pakliban, hogy egy utastársnak megtetszett és elrakta.

2023. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Elég érdekes szemlélet, hogy téged kifejezetten zavar, hogy utána kell menned a fülesednek, amit te hagytál el. Kártérítést nme kaphatsz, mert a te hibád sajnos. Azért remélem meglesz.
2023. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!