Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet Pestről Salgótarján...

Hogy lehet Pestről Salgótarjánra eljutni leghamarabb és legegyszerűbben tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Itt arra is ertem hogy az atszallasok szama ne legyen bazi sok. Ja és a Keleti pályaudvartól mennék

2023. júl. 2. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
2023. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem bonyolult:


1) Stadion buszállomásig M2 metró/80-as troli, onnan volánbusz.

2) Vonat hatvani átszállással.

2023. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Hiába szavaztok le, aki egy kicsit sem lusta fogja és megnézi. De még mindig sokan vannak akik képtelenek alapvető dolgokat használni a neten, gondolom ezért vannak még mindig ügyfeleik például az utazási irodáknak.
2023. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem ugy vagyok itt hogy utana sem néztem képzeld megtettem, de mivel nem vagyok jártas Pesten ezért eligazodni sem fogok tudni egy sima Google terkeppel.
2023. júl. 2. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Ezt mi értjük, de ezzel nem sokat segítesz a kérdezőnek
2023. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk Pesten és Magyarország nagy részén kiválóan el lehet igazodni a gúgli mappal, mert a szolgáltatók elérhetővé teszik a menetrendjüket.
2023. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es ajánlataiból a Volánbuszt ajánlom, gyorsabb, és óránként jár még hétvégén is.
2023. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!