Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak, ha felmászok egy tehervonatra?

Figyelt kérdés

A sima trainsurfing tényleg túl kockázatos, nem tudnám mit hol szabad megfogni, de itt a kocsik közt van egy olyan létrás-korlátos rész, ami eleve erre van kialakítva.

Az állomáson sosem nézik végig a szerelvényt, és annyira hosszú hogy simán fel lehetne osonni észrevétlenül.

Mi baj történhet? Meghalhatok? Letartóztathatnak?



2023. júl. 27. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Boldogult ifjú koromban a munkám során találkoztam vasúti balesetekről készült fotókkal, amelyek helyszíneléskor készültek. 30 év után is elborzadok. Én nem hívnám ki a sorsot.

Egyébként ha csak megfognak, komoly következménye lesz, de életben maradsz.

2023. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi baj történhetne?
2023. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha van felső vezetek :):):)
2023. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez az álmom
2023. júl. 27. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Az álmokat pedig meg kell valósítani! Mássz! Minél magasabbra!
2023. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a csatorna neked való:

https://www.youtube.com/@shiey/videos


Van sokféle vasúti kocsi amin tényleg meg lehet lenni akár menet közben is biztonságosan. Az Eas kocsikban teljesen szélvédett helyet is lehet találni. A fékállással, hidlással rendelkező kocsikon pedig szintén biztonságosan meg lehet lenni, csak nagyon csap a szél és rohadul feltűnő az ember.

jogi következménye nem tudom pontosan mi lehet. Sok tehervonatnál vannak már a vonaton is szállítmány kísérők, ők ki fognak szúrni.

A vasúti közlekedés biztonságánek veszélyeztetése és a közérdekű üzem megzavarása mindegyik megállna a bíróság előtt szerintem.

Persze ha nem buksz le, akkor egyik sem.

Azt jó ha tudod, hogy manapság már 90-110-el rongyolnak a tehervonaok is, nem lehet csak úgy legurani akárhol! Van csomó mozdonyvezető ismerősöm - és magam is lehúztam jónéhány évet a vasúton - és bizony van olyan hogy Hegyeshalom után Budapest Ferencvárosban állnak csak meg, utána meg Lőkősházán. SZóval legyen nálad pénz visszaútra! :DD

2023. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd elvisz a francba, azok nem állnak meg, legközelebb csak talán egy szomszéd Megyében. Ha meg leugrani kívánnál, számolj azzal, hogy könnyen lehet kórház lesz a vége.
2023. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!