Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazott már valaki a Budapest...

Utazott már valaki a Budapest Nyugatiról induló Szeged felé közlekedő hajnali vonattal?

Figyelt kérdés
4-kor indul a vonat és nekem kicsivel több, mint két óra lenne a menetidő. Azzal mennék haza, viszont néhány éve a nagymamámat megtámadták egyszer egy személyvonaton és ő pl nagyon ellenzi, hogy majd azzal jöjjek haza. Mennyire biztonságos egyedül utazni így hajnalban vonaton?
2023. aug. 8. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Ceglédtől mentem vele többször is, sosem voltak balhés arcok. Viszonylag sok ember utazik vele egyébként.
2023. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 ugyan ez.


Nagymamád csak aggódik miattat, hiszen szeret, meg öreg és nekik szokásuk egy példát statisztikailag relevánsnak venni. Szóval ne aggódj, mamád csak jót szeretne neked:)

2023. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországon minden vonat biztonságos. Pont.
2023. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!