Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mol bubi gyujtoallomason...

Mol bubi gyujtoallomason kivuli leadas felarat akarnak felszamolni, pedig jo helyre adtam le. Emailt kaptam, az appban nem latom a terhelest. Le fogjak vonni?

Figyelt kérdés
Irtam nekik emailt rogton, az ugyfelszolgalat nem veszi fel. Hogyan tudom elkerulni, h jogtalanul felszamoljak az 5000 ft-os felarat?

2023. aug. 8. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Honnan vonná le egyáltalán? Ha olyan mint régen és belső egyenlegből, akkor egyszerűen nem fizeted ki, hanem törölteted az ügyfélszolgálattal. Ha bankkártya van hozzá regisztrálva még most töröld (és SOHA nem regisztrálunk kártyát, inkább minden fizetéskor írd be kézzel, de a mentett/regisztrált kártyáról bármikor leemelhetnek bármekkora összeget mondvacsinált indkkkal, aztán futhatsz a pénzed után és végül báe visszakapod, akár hónapokig is húzódhat, ha pereskedni kell évekig is).
2023. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen egy BKK ügyfélszolgálatra, ott tudnak segíteni.
2023. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

"és SOHA nem regisztrálunk kártyát, inkább minden fizetéskor írd be kézzel"


Kár, hogy nincs ilyen lehetőség. Tolvaj banda a BKK, szándékosan csak regisztrációval engedi a használatot, hogy utána hasraütésszerű összegeket levonhassanak.

2023. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 ezért kerülöm a BKK-t amennyire csak lehet. Amikor nincs más választásom papíralapú jegyet veszek.
2023. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ezt kicsit túldramatizáljátok. “Perbe menni”, 5000 forintért. Ekkora összeggel senki sem szarakszik, mondom, hogyan kaphatod vissza.


A MOL Bubi egy megújuló előfizetés, ezért kell regisztrálni a kártyát. Rendszerhibák nyilván előfordulhatnak, ha tényleg levonja, az appban, emailben és személyesen is vissza tudod igényelni a pénzt.

2023. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jeleztem nekik az appban, és minden rendben volt, elnézést kértek. Nem szar minden!
2023. aug. 18. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!