Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha nem vagyok magyar úgy is...

Ha nem vagyok magyar úgy is előfizethetek a Mol Bubi havi díjcsomagjára?

Figyelt kérdés

600 forintomba kerülne az hogy 30 percet kerékpározzak, de havi bérlettel csak 500 forint lenne


hogyan tudok külföldi ként előfizetni? jó lenne ezt a pénzt megspórolni


2022. jún. 2. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mo-i lakcímed???
2022. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs
2022. jún. 2. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor sajnos nem tudsz...


[link]



" Mi a MOL Bubi bérlet?


A havibérlettel 30 napig, az éves bérlettel 12 hónapon át használhatod a BKK MOL Bubi szolgáltatását úgy, hogy minden egyes alkalommal az utazás első 30 perce díjmentes. A 30 percet meghaladó folyamatos használat esetén külön használati díjat kell fizetned, amelynek összege 20 forint / perc. Havi- vagy éves bérlettel egyszerre két kerékpárt vehetsz fel, mindkettőt díjmentesen használatod az első 30 percben. MOL Bubi havi-, illetve éves bérletet kizárólag magyarországi lakcímmel rendelkező ügyfelek vásárolhatnak. Külföldi lakcím esetén a Percalapú használat elérhető

2022. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Japán Gulyás ***** válasza:
12%
Egy csomó kerékpárboltnál lehet bringát kölcsönözni, miért épp a legszarabb közbringa szolgálatást akarod használni?
2022. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

#4

Látszik, hogy az új BUBI-t még nem láttad 2 kilométernél közelebbről.

2022. jún. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Azért mert árban verhetetlen a bubi

2022. jún. 3. 09:31
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor ez így drága viszont

4200 forint lenne a mol bubi így nekem. Minden nap max 30 percet tekernék. Egy hétre kellett volna.


Mindegy jobb lett volna bérlettel mert úgy csak 500

2022. jún. 3. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!