Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Véleményetek szerint melyik...

Véleményetek szerint melyik budapesti taxi társasághoz éri meg jelentkezni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Bolt
2023. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

A Taxi cégeket mind bünözők írányítják


A taxisok is kb 90%-a alja ember.

És ezek között akrasz "dolgozni"?

2023. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Bolt
2023. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
#2 Te se sokat ültél még taxiban, főleg normálisban. Nem a c*gány boltot kell appon kérni, hanem mondjuk telefonon udvariasan egy fő taxit. Kifogástalan úriemberek, a taxi oldalára felírt áron, borravalót el nem várva, kellemes csevejjel, és amikor mondom, hol álljon meg, akkor is ragaszkodik mind hozzá, hogy "nana, ajtóig viszlek, majd aggódok én azon, hogy itt hogy lehet megfordulni".
2023. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Cigny Bolt? Te utaztál már Bolttal, kedves #4? Végtelenül kedves, igényes sofőrök, igényes autókkal, ha ittasan, ha kisgyerekekkel utaztam, mindig kifogástalan bánásmódban volt részem. Az app használata pofonegyszerű és modern, ha úgy akarom akkor senkihez egyetlen szót sem kell szólnom mert mindent lehet belőle intézni, de kellemesen el is beszélgettem már sofőrrel amikor úgy tartotta kedvem.

A taxis elérhető a fuvar után is, pl amikor egyszer ismerősnek hívtam taxit és benne felejtette a telefonját, látszott a telefonkereső térképen hogy egész éjjel melózott a srác, de utána mégis készségesen átadta a telefont mert simán el tudtuk érni az appon keresztül.

Csak Bolttal utazom, vagy sofőrt hívok a saját autómhoz, más nálam szóba sem jöhet.

2023. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
#5 Soroksári úton elhunyt motoros családja is biztos így vélekedik. :)
2023. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Ennek mi köze a szolgáltatásukhoz? Más taxitársaság még soha nem okozott balesetet szerinted?
2023. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Nem hemzsegnek egy ügyes üzletpolitika kapcsán olyan arányban azok a "sofőrök" más társaságoknál, akiket gyalog sem lenne szabad kiengedni az utcára.
2023. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4:

Hihihi. Kb. 15x fordult elő velem, hogy a Főtaxinak nem volt szabad autója, hiába próbáltam rendelni. Na utána váltottam Boltra, érdekes, Boltot mindig tudtam fogni, sőt, még külföldön, Németben is.


#6:

Ezen mégis te mosolyogsz, te tulokfejű. Jó nagy öngólt rúgtál, öreg, fikázhatod itt primkó kifogásokkal a Boltot, de már ketten vannak ellened, szóval hiába vered magad.

2023. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a besthez jelentkeznék hogy ne legyek vesztes ..
2023. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!