Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kapcsolódik ki/romlik...

Miért kapcsolódik ki/romlik el a távolsági buszon a leszállásjelző?

Figyelt kérdés
Nem első eset hogy távolsági buszon több leszállást jelző gomb nem működik, hiába nyomtam meg direkt 2 helyen elhelyezett gombot, egyik sem reagált, holott az előző megállókban a többi utasnak gond nélkül működött. A buszsofőr engem hülyének nézve megmagyarázza, hogy nem nyomtam meg a leszállást jelző gombot. Lehet ebben valami szándékosság a sofőr részéről, esetleg ki tudja kapcsolni gombokat, vagy csak jó erősen kell megnyomni a gombot?

2023. szept. 1. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem hogy szándékos lenne, ha működött akkor lehet erősebben kell megnyomni múltkor én is benyaltam egy ilyet
2023. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nem nyomtad eléggé a gombot.
2023. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem mindegy milyen erősen és milyen szögben nyomod meg. Direkt van így, hogy ne nyomkodják véletlenül. Tövig be kell nyomni, ha nem reagál azonnal kicsit mozgasd a gombot oldalra, fel-le, miközben nyomva tartod. Rövid időn belül beveszi a jelzést.
2023. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk pontosan az a baj, ha nem működik könnyedén egy ilyen gomb. Nyilván az a kisebb gond, ha esetleg potyára áll meg a busz.
2023. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#4:

Leírták közvetlenül előtted, hogy ez miért van, olvass vissza. És nem, távolsági busznál egyáltalán nem kis gond, ha potyára áll meg.

2023. szept. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!