Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor indult Miskolcról...

Mikor indult Miskolcról Budapest felé legkorábban vonat? (és persze hány óra, hány percre ért fel) az alábbi menetrendi időszakokban: 1986- 1987 1987- 1988 1988 - 1989 1989 - 1990

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 03:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Tölts le régi menetrendkönyveket.
2023. szept. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4 órakor. A gyors 2,5 óra volt, percre pontosan nem tudom, annyira már nem emlékszem. Budapestről Miskolcra 1.30-2 óra felé indult postavonat, aminek egy fél vagonja személy volt és haza tudtunk jönni (nem volt egészen hivatalos, a menetrendben nem volt benne), Miskolcról Budapestre hogy volt-e ilyen azt nem tudom, odafelé nem mentünk olyankor. De egyébként igen, régi menetrendek vannak a neten.
2023. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 1987-es menetrendből: [link]

Az egész: [link]

2023. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a privátot, de nem gondolom hogy az én dolgom lenne, hogy miután ott a tipp, hogy régi menetrendek letölthetőek, csak rá kell keresni, akkor nekem kéne ezt is helyetted megcsinálni, hogy belelapozzak és utána kimásoljam az idevonatkozó részt.
2023. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha privátozás helyett itt kommunikálnál?
2023. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Sose lehet tudni, milyen baja lehet belőle, ha régi menetrendi információkat közzétesz! Az ember nem lehet elég óvatos!
2023. szept. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz belőle, csak azt akarja, hogy helyette csináljam meg a dolgot, mert amúgy fél perc volt megtalálni, pl egyik forumon is magánszemélyek feltették még közel 70 éves menetrendeket is bescannelve érdekességként. Ahogy rengeteg régi gőzmondony gyári rajzai stb is megtalálható. Ezek nem titkos dolgok.
2023. szept. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Csak ironizáltam, ha nem tűnt volna fel, nem én írtam a privátot :)
2023. szept. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam hogy nem Te írtad, a kérdező írta.
2023. szept. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!