Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A H8-as illetve a H9-es Hév...

A H8-as illetve a H9-es Hév vonala tényleg olyan veszélyes mint ahogyan elmondják/leírják?

Figyelt kérdés
Olvastam több cikket aminek a hitelessége azért megkérdőjelezhető, hogy szinte mindennap történnek kisebb nagyobb balhék ezen a vonalon (ami azért aggodalomra ad okot.) Illetve én is tapasztaltam amikor ezen a viszonylaton utaztam, hogy vannak furcsa arcok és nem szívesen vagyok itt, de balhét sosem láttam.. Valóban igaz ez, hogy veszélyesebb mint bármelyik másik, vagy csak legenda?

2023. szept. 11. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%
A legfurcsább arcok elöl a vezetőállásban szoktak ülni.
2023. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na, mondjuk ez is jó ötlet erre nem gondoltam! :D Köszi! Azért egy kamerát, vagy valami megfigyelőeszközt simán telepíthetnének a kocsikba, mert így bizonyíték sem lesz egy garázdaságról vagy testi sértésről, vagy esetleg lopásról, de ha nem, hát nem!
2023. szept. 11. 12:46
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategóriában van a kérdés, de a közlekedésben sem lenne az igazi. Nem vagy veszélyben az utasoktól a H8 és H9 héven. Mondjuk, ha bringával szállsz fel, azért morogni szoktak, jogtalanul. De egyéb veszély nincs.
2023. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen, legalábbis erről számolt be az a néhány túlélő, aki élve szállt le a szerelvényről.
2023. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Na, itt is megjelentek azok akik nagyon szellemesnek képzelik magukat mint a Csepeli HÉVes kérdésnél! :D Ez valami fétis? Utolsóra értem. #2 Tény, hogy engem sem ért még de nem csak a "Budapestéskörnyéke" meg hasonló szennylapok "ijesztettek" úgymond meg hanem a saját ismerőseim tapasztalatai élőben hallva.
2023. szept. 11. 13:47
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Neked valami fétised kiírni minden olyan dologról kérdést amiről te magad is tudod, hogy hülyeség?
2023. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

A furcsa alakok nem egyenlőek azzal, hogy veszélyes lenne.

Vizsgáltassátok ki a paranoiát, üldözési mániát és ne tegyetek fel az ország összes járatáról egy-egy kérdést, hogy “Ez MoSt VeSzÉlYeS???”

Magyarország alapjaiban véve egy biztonságos hely, az utcára kilépve nincs reális esélye annak, hogy megölnek, kirabolnak, ha nem kezdesz el kötekedni az emberekkel.

2023. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát valóban sok a kokero azokon a járatokon, ha erre gondolt a kérdező.
2023. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyedi és utánozhatatlan: Honnan látsz bele az én fejembe? Honnan gondolod, hogy azok a kérdések amiket kérdezek SZERINTEM hülyeség, az lehet, hogy SZERINTED az, de akkor erre jön egy nagyon egyszerű és már kissé elcsépelt válasz! Ne válaszolj rájuk! Vagy rajzolj le, és tépj szét, ennyi!
2023. szept. 11. 19:31
 10/22 A kérdező kommentje:
18:03: Ha egy ilyen járaton van láthatóan egy-egy alak akár cintányér, akár nem, és nem alkoholos befolyásoltság alatt áll hanem láthatóan bevan "mindenezve" az igen, akármikor lehet veszélyes ha épp elkattan, linkelhetnék ide kapásból 15 ilyen esetet az elmúlt 1 évből de felesleges. Itt mindenki olyan nagyon f@szagyerek és "semelyik járat nem veszélyes." Mindenki csak a gépnél tudja megírni a tutit, de ebből csak nagyon kevesen mernének lépni ha bajra kerülne a sor. Senki nem szívesen utazna lefogadom a kerepesi cigányság nagy részével.
2023. szept. 11. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!