Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a családomnak miből...

Elmondjam a családomnak miből élek?

Figyelt kérdés

Több mint másfél évvel ezelőtt ismerkedtem meg a párommal szinte azonnal hozzá is költöztem de csak az összeköltözés után derültek ki róla dolgok.

Mind a kettőnknek van normális állása igaz az enyém nem sokat fizet és mellette tanulok amit fizetek, és rendszeresen a szüleimet is segítem de nem tudják, hogy miből vagyis valamit sejtenek.

Az igazság az, hogy a párom előttem egyedül de tartalmat gyártott egy bizonyos felnőtt oldalra ezt elmondta nekem és először én haza akartam költözni de megbeszéltük végül a dolgokat miért teszi. Ő is segíti az anyját egyébként.

Most az van, hogy bár nem látszik az arcom de közösen gyártunk tartalmat erre a felnőtt oldalra. Kicsit szégyenlem amit teszek de a szüleim mind a ketten rokkantnyugdíjasak és a testvéreim közül csak én segítem őket.

Szerintem sejtik valami másból adok nekik pénzt mert kérdezgetik miből van ennyi.

Elmondjam nekik?

Nagyon szégyenlem előttük amit teszek.

Tudom sokan elitélnek miatta de igazából én sem akarom örökké ezt csinálni.



2023. aug. 30. 18:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy mondd el. Eddig tartottad a szádat, tégy így a továbbiakban is. Nem látszik az arcod, ha befejezed, ha nem, nem tudják, hogy te csinálod. Pont a szüleid tudják meg?
2023. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
97%
Ne mondd el. Vannak dolgok, amiket jobb, ha ez idős, beteg ember inkább nem tud. Saját érdekében ne.
2023. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
90%
kinek mi köze hozzá?
2023. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Szerintem tudják mert sokat kérdezösködnek mostanában.

Szívem szerint nem mondanám el de valamit biztos tudnak

2023. aug. 30. 18:57
 5/55 anonim ***** válasza:
74%
Ha annyira szégyellnéd, nem csinálnád.
2023. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

5

Látom jól ismersz. 😒

Jobban tudod mint én, mit szégyenlek mit nem.

2023. aug. 30. 19:01
 7/55 anonim ***** válasza:
96%
Mi a fenének kellene elmondani nekik? Önálló, felnőtt ember vagy, megvan a saját életetek a pároddal. Miért szeretnél minden lépésedről beszálmolni anyucinak? Nem sikerült még leválni róla?
2023. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
96%
Ne mondd el semmiképp. Találj ki valami mást, lehetőleg hihetőt, ha gyanítják, hogy több pénzed van valahonnét, mint a fizud.
2023. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
20%

Nem szégyelled, és nem is fogod abbahagyni. Nagyon könnyű hozzászokni a pénzhez.

Nincs ezzel baj. Mondd el nekik nyugodtan. Mitől félsz?

2023. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Olyanokat kérdeznek, nem e valami rossz dolgot teszünk, hogy önmagunkon kívűl még két családot is eltartunk.

Meg, hogy mondjam el nem haragszanak.

De nem merem.

Bonyolult helyzet és nem, nem fogom ezt csinálni örökké.

2023. aug. 30. 19:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!