Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nemsokára fogok repülni nem...

Nemsokára fogok repülni nem nagy táv kb 2óra lesz a repülési idő viszont nagyon félek tőle.Nem is attól félek,hogy lezuhan hanem inkább attól, hogy milyen a felszállás meg a leszállás így érzésre. Nagyon rossz érzés a felszállás?

Figyelt kérdés
Attól felek, hogy befogok pánikolni vagy szédülni rosszul lenni stb bármi. Eléggé hipohonder vagyok.Megkérdeztem csomó ismerősöm de egyiknél se nyugodtam meg igazán. Tudom vannak itt fent hasonló kérdések de abban bízom hogy talán ha nekem írják kicsit jobb. Segítsetek kérlek mert nagyon félek de sose szoktam rosszul lenni autóban vagy buszon, vonaton nem vagyok az a típus.Köszönöm a válaszokat előre is,negatívat mellőzzük..🫶
2023. szept. 18. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom utaztál-e metrón, mert kb annak és a liftnek keveréke mikor felszáll. Meg kicsit bedugul majd a füled, de azon kívül semmi extra nincs benne.
2023. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi félelmetes nincs benne, ha ültél már gyors autóban, kb. olyan, csak bedugul még a füled is és szép a táj. Ne félj tőle, nem félelmetes.
2023. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolúte nem félelmetes, én 2x repültem eddig, és minden prímán ment. A füled be fog dugulni, meg a gép hangosan zúg végig, de ennyi maximum :)
2023. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, én imádtam.
2023. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
300-350 alkalommal repültem, az enyhe fülbedugulástól eltekintve 2x volt gond. Ennyi - arányaiban - más járművel is előfordul. Egy kanyargós buszút rosszabb. Előtte NE igyál szeszt, főleg rövidet ne!
2023. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem lesz baj. Zaj és füldugulás persze várható a nyomás miatt, de nagyobb gond nem hinném... a biztonság szempontjából amúgy meg a legjobb.
2023. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ültem Metrón igen.Még az elindulást próbáltam hasonlítgatni is hozzá😂❤️
2023. szept. 19. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!