Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A termes vagy a fülkés kocsit...

A termes vagy a fülkés kocsit szeretitek jobban a vonaton? Miért?

Figyelt kérdés

#vonat #vasút #termes kocsi #fülkés kocsi
2023. szept. 24. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Termes
Fülkés
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
fülkés. mert hangulata van, ha vki böffent egy kolbászosat:D
2023. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
A fülkésben jobban tudok szuszókálni egy nehéz éjszaka után hajnalban hazafelé menet.
2023. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Hosszú úton a fülkés szimpibb, főleg ha egyedileg állítható a fűtés, ergo kikapcsolható a jéghideg klíma, ha.... Meg lekapcsolható a lámpa és nincs idegesítő utastárs, aki felkapcsolja.

A termes jellemzően zajosabb, világosabb, stb....


Viszont ilyen közép-hosszútávon manapság ha egy vonaton többféle kocsi van, akkor igyekszem a termesben maradni, mert ott több ember van, így egy fokkal biztonságosabb. (Volt már, hogy beültem egyedül fülkésbe, és jött egy fazon, leült közvetlen mellém, holott még máshol is volt hely... ne tudjátok meg, hogy féltem, de kitrükköztem és otthagytam...)

2023. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Termes, nyugalmasabb.
2023. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
A fülkés hangulatosabb addig amíg nem ül be egy gyanús társaság
2023. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Termes, mert ott csak akkor zavarják meg a magánszférámat, ha a mellettem lévő székre ülnek, na meg talán biztonságosabb is.
2023. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Fülkés, mert nyugalmasabb. A tapasztalatom az, hogy jobban meghúzzák ott az emberek magukat, tisztelettudóbbak, nem csinálnak olyan zavaró dolgokat, mint a termesben. Bár, ha horkol vagy hangosan telefonál... Természetesen kivételek előfordulhatnak, negatív élemények is társulhatnak hozzá, de nekem nem jut eszembe negatív élmény. Már meglehetősen rég utaztam fülkés vonaton, így lehet, hogy csupán nem emlékszem a negatív dolgokra.
2023. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!