Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utaznál ilyen buszon idehaza?

Utaznál ilyen buszon idehaza?

Figyelt kérdés

Ha lennének ilyenek idehaza, persze csak a nagyobb távokra, pl. Bp. - Szeged távra meg Miskolc - Siófok távra, útközben max. 1-2 megállóval, te igénybe vennéd?


https://www.youtube.com/watch?v=E1sxGSiAG70



2023. szept. 26. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Aztán ilyen rövid távokra minek ilyen busz? Mit szeretnél aludni egy max 4 órás út alatt?
2023. szept. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mire a sok nyugger öregasszony összekészülne, váltócipő meg apámf@sza azalatt leérek a célállomásra. Meg nézd már meg a jegyárat, 183$ ami 67 000 forint. Egyetemistaként én sokkal boldogabb vagyok, hogy nem kell bohóckodnom a busszal, hanem beesek 15:28-ra a 15:30-kor induló járatra és 300 forintért hazavisz.
2023. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bp-Szeged vonattal 2,5 óra, gondolom busszal sem lenne sokkal több. De egy ilyen Debrecen-Miskolc-BP-Győr-Kaposvár távnak talán lenne értelme

Vagy valami ilyesmi nagyobb körjátatnak

2023. szept. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Sima flixbussal utaztam 5000km-t anno (europai körút). Volt benne két 14 órás út.

Cserébe összesen nem volt annyi mint ez az egy buszút lenne

2023. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
NEM az ár volt a kérdés!
2023. szept. 27. 12:22
 6/10 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Okés, akkor máshonnan közelítem meg a dolgot.


Ha mávval megyek akkor 1plusz osztályra veszek jegyet, ami kb ezt tudja, csak a cipőt nem kell levenni.


Miskolc Pest vonalon közlekedik azt tudom

2023. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. MÁV??? Életemben talán 3X utaztam vele. A 2.-nál Bp.- Miskolc 6 ÓRA!!!! És mind a 3X sok retek C. Nyáron Balaton légkondi nélkül, üvöltő kölkök, szagok,... :(
2023. szept. 27. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem. A videóban szereplő út 500 km, 7:45 menetidővel.

A Nyugati-Szeged út 191 km, 2:22 vonattal.

A Miskolc-Siófok út 299 km, 4:02 vonattal.

Az árakat már nem is említem, 67 ezer forintból kijön az egyszemélyes hálófülke a zürichi EuroNightra (1149 km, 11:40), hasonló szolgáltatásokkal.

2023. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már hasonlítgatunk, ne torzítsatok szándékosan.

Egy Szentgotthárd-Nyíregyháza nagyon hasonló távolság. Közvetlen járat nincs, Budapesten mindenképpen át kell szállni, a menetidő 8 óra körüli.


Nézegetem ezeket a japán videókat, vonatot, kompot is. A legolcsóbb alvós vonaton is jár a jegyhez papucs, hálóköntös, tisztasági csomag, füldugó stb. Ez remek. Az árakat nem érdemes nézegetni.

Nos, a kérdésre az a feleletem, hogy eddig életem során (65+) soha nem kellett az ország legkeletibb részéből a legnyugatibba utaznom.

Ha mégis így adódna, a jegy nem horror, akkor a kényelmet választanám. De 2-4 órás útnál már ezeket nem igénylem. Lehet kellemesen ringatózó, modern jármű, de extrák nem játszanak szerepet.

2023. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nemaRendőrség ***** válasza:

@7

Ennyi erővel busz? Mint a Bkv? Dehát azon cigók nyomják a tuctuc zenét meg rendszeres a késelés.



Azért a másodosztályod ne hasonlítsd már az 1plusz osztályhoz

2023. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!