Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik szomszédunkba utaznál/s...

Melyik szomszédunkba utaznál/szoktál utazni szívesen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 00:59
A kérdező szavazást indított:
Románia
Szlovákia
Szerbia
Horvátország
Szlovénia
Ausztria
Ukrajna
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Ukrajnába
2023. szept. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is Ukrajnába mennék szívesen, mert az azt jelentené, hogy vége annak az embertelenségnek, ami ott történik.
2023. szept. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Én ausztriás vagyok. Barátaimmal szeretünk egy napos bécsi kirándulásra menni, főleg adventkor. A Természettudományi Múzeumot, Hofburgot sosem fogom megunni. Kicsit messzebb ugyan, de Karintia a kedvencünk. Van egy kis falu a völgyben, Obervellach. Imádunk oda járni: igazi alpesi hangulat, rengeteg programlehetőség és látnivaló egy órán belül.
2023. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ausztria, Szlovénia bármikor. Szlovákia is esetleg. Többiben nem voltam de nincs is rajta a bakancslistámon.
2023. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szlovákia leginkább, de Szerbiát is nagyon szeretem
2023. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha a síelés a cél, akkor Ausztria és Szlovákia (bár az árak miatt inkább utóbbiba szoktam), ha tengerpart, akkor Horvátország. De Erdély miatt Romániába is bármikor szívesen visszamegyek a városok, illetve bizonyos szép helyek miatt, mint pl. a Gyilkos-tó és a Békás-szoros miatt.
2023. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ausztriában Bécs hangulata nekem megunhatatlan, Szlovákiában és Erdélyben pedig gyönyörű a természet. Horvátország nekem nem nagy eresztés a rém sziklás, túlárazott partjaival, a mediterrán hangulatot is jobban érzem más helyeken. A többi országban még nem jártam érdemlegesen (max átutazóban). Mindenképp szeretném megnézni pl Kijevet, sajnálom, hogy nem tettem a háború előtt. A Bledi tó is nagyon érdekel.
2023. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
A környező országok közül egyértelműen Ukrajna a kedvencem, a szívem szakad meg értük, remélem mehetek hamar újra.
2023. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ukrajnában már lassan semmi látnivaló nem lesz a háború miatt és csak a Kárpátokban.
2023. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
@9 Lviv Európa egyik legszebb városa és nagyobb kár nem érte.
2023. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!